Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на данни от един профил на друг
#1

Здравейте,

От край време използвам поща в АБВ и е ползвам като акаунт в Google. Следователно всичко ми е записано в този профил, пароли и др.
Понеже от доста време АБВ ме дразни с много неща и най-вече със спам филтъра си, ако въобще има такъв, искам да прехвърля цялата си информация на друг акаунт. Още повече и двете хаквания на пощата.
Та, има ли начин за прехвърляне на паролите от един профил на друг? Телефоните ще ги експортирам, така че за тях няма да е проблем. Със сигурност ще има и други дребни настройки и информация записани сегашния ми профил, та ми е интересно дали някой е ползвал програма или по друг начин да е прехвърлял данни.

Поздрави!

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Изобщо не Ви разбрах постановката!
АБВ Поща е мейл-клиент - в него няма акаунт, със запазени пароли!
Аз имам акаунти в Google - ***@gmail.com и Microsoft - ***@hotmail.com. Освен техните мейл-клиенти - Gmail и Outloock - с тези акаунти ползвам и много други услуги.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#3

Не съм използвал АБВ поща за архивиране на данни от телефона,по при връщане на фабрични ти излиза,от кой архив да бъде възстановен,при мен,от huawei или google.Даже не знам да може да се регистрира андроид телефон с друг акаунт,освен на google,виж да се добави друг акаунт,може-за имейли вайбър и др.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)