Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Sony 10 III
#1
Question 

Харесал съм въпросния телефон - Sony 10 III, има го в Технополис за 730 лв. Знам, че за тия пари ще има по-добри телефони, ама от 2004 все карам със сонита  Big Grin Та ако някой го има, може ли да сподели - силни и слаби страни ?
Цитирай
Аксесоари
#2

За какво ще го използваш по точно.

Процесора не е много ок.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#3

Ами нищо особено, гледам клипове в Тубата, чета из сайтовете, като не съм пред компа, някоя и друга снимка ама нищо сериозно, те такива неща.
Цитирай
#4

(2022-01-18, 18:15:56)Stef@n написа:  ...Та ако някой го има, може ли да сподели - силни и слаби страни ?
В/ж и мнения на реални потребители за устройството на 4PDA - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#5

За съжаление руския ми е доста зле Smile
Цитирай
#6

Не е лош, снап690 е малко над нивото на 720
Батерията е много добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#7

Ето едно ревю,ако не си го гледал https://www.gsmarena.com/sony_xperia_10_...2277p3.php

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#8

Имам и един малко странен въпрос, как е SAR индекса спрямо други марки и модели телефони ?
Цитирай
#9

SAR индекса:

SAR-Wert (am Ohr) - 1,07

SAR-Wert (am Körper) - 1,31

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#10

Не мога да се ориентирам, обаче като че ли изглежда по-зле от стария ми телефон - XZ1 ?
Цитирай
#11

Зависи от модела:
Xperia XZ1 (G8341) :
SAR-Wert (am Ohr) - 0,8
SAR-Wert (am Körper) - 1,22.

Xperia XZ1 Compact (G8441) :
SAR-Wert (am Ohr) - 1,36
SAR-Wert (am Körper) - 1,32.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#12

Модела е G8341, излиза че 10 III е по-зле от XZ1 или аз нещо пропускам ? А то XZ1 доколкото виждам из нета има доста високи стойности на SAR ...
Цитирай
#13

Да питам още нещо, понеже телефона идва без зарядно, да ползвам старото зарядно от XZ1 или може и примерно такова

[Изображение: DSC-2770.jpg]
Цитирай
#14

Може. И аз ползвам такова от 2017 г. за всичките си устройства, проблеми досега - никакви.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#15

А има ли значение, че твоето е Samsung, а моето неизвестен китаец ?
Цитирай
#16

Мисля, че не, след като досега не ти е правил проблем, а и като гледам характеристиките са им идентични. Но с такова зарядно батерията с капацитет 4500 mAh ще ти се зарежда с часове.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#17

По добре си ползвай старото на Sony,аз на моя хуавей също ползвам на фотоапарата Sony,защото е по-слабо от оригиналното,а и нямам спешна работа.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#18

А тия от магазина за аксесоари ми казаха, че това зарядно е за фаст чардж Tooth
Цитирай
#19

(2022-01-22, 21:38:31)DoryanY написа:  По добре си ползвай старото на Sony,аз на моя хуавей също ползвам на фотоапарата Sony,защото е по-слабо от оригиналното,а и нямам спешна работа.
Това зарядно е 2A, ако е по-малко ще има да я зарежда цял ден.

 
Цитирай
#20

На сонито не е ли 2A,моето е 2.2А.

Huawei P30
Цитирай
#21

И то ще стане, а и батерията ще щади.

 
Цитирай
#22

Ще пробвам с китайското и с оригиналното и ако няма разлика ще си запазя оригиналното.
Цитирай
#23

Взимайте оригинални зарядни от доказани търговци, с тия неща шега не бива, бедна ви е фантазията колко са опасни тия евтинджос ментаци.
Цитирай
#24

Ужас, да разбирам ли, че това Protech може да убие телефона ?
Цитирай
#25

(2022-01-23, 01:24:41)Andon0v написа:  Взимайте оригинални зарядни от доказани търговци, с тия неща шега не бива, бедна ви е фантазията колко са опасни тия евтинджос ментаци.
Явно моята е бедна, защото с моя " евтинджос ментак" си зареждам вече третото си устройство, а оригиналното не го ползвам и въобще не е вадено от кутията.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)