Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 10 - мелодия на звънене
#1

Здравейте ,
Имам Xiaomi Redmi 10 64 GB .
Имам следния проблем : 
Искам да сложа избрана мелодия за звънене , която я има на SD картата , както и в паметта на телефона . 
Когато вляза в звуци- звънене и не ми дава опция да добавя мелодия от паметта на телефона или sd картата . Излизат ми само три опции за мелодии и една опция “всички мелодии “ и там като натисна нищо не става .
А когато избера за известия или аларма ми излиза опция за добавяне на мелодия от устройството .
Моля за съдействие . 
И също ако някой има идея ще помогне ли с нещо друго - когато вляза в набиране - контакти - и как мога да избера от къде да ни показва контактите или да избера имортине , експортиране понеже всичко излиза на едно - от профил в Гугъл , сим карта и е голяма каша.
Благодаря ви .
Цитирай
Аксесоари
#2

Мелодиите може от самия плеяр да се избират.

Изпратено от моят M2007J3SC с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2022-01-23, 11:49:54)gdgrozev написа:  Мелодиите може от самия плеяр да се избират.

Изпратено от моят M2007J3SC с помощта на Tapatalk

благодаря ви , но как от самия плеър ? 
въобще не мога да дам опция да задам мелодията за звук на звънене . 
очудвам се , че в менюто на настройките ми дава само да избера за аларма и нотификации . 
ако я преместя в някоя друга папка дали няма да се появи ? 
Цитирай
#4

С помоща на самия плеър:
1. Отваряш приложението и пускаш избраната меродия.
[Изображение: 7d25d1fee494.jpg]
2. Цъкаш върху бутона под формата на три точки.
3. Избираш опцията "Задаване на рингтон".

 
Цитирай
#5

(2022-01-23, 11:27:18)xredmi10 написа:  Здравейте ,
Имам Xiaomi Redmi 10 64 GB .
Имам следния проблем : 
Искам да сложа избрана мелодия за звънене , която я има на SD картата , както и в паметта на телефона . 
Когато вляза в звуци- звънене и не ми дава опция да добавя мелодия от паметта на телефона или sd картата . Излизат ми само три опции за мелодии и една опция “всички мелодии “ и там като натисна нищо не става .
А когато избера за известия или аларма ми излиза опция за добавяне на мелодия от устройството .
Моля за съдействие . 
И също ако някой има идея ще помогне ли с нещо друго - когато вляза в набиране - контакти - и как мога да избера от къде да ни показва контактите или да избера имортине , експортиране понеже всичко излиза на едно - от профил в Гугъл , сим карта и е голяма каша.
Благодаря ви .
Като изберете "всички мелодии" не ви ли показва опция да изберете от локалните мелодии, след което през файл мениджъра да изберете папката от картата?
Ако не, тогава си инсталирайте ES File Explorer и като ви го даде като опция до стоковия файлов мениджър изберете ES File Explorer и през него браузвайте докато намерите мелодията.
Чрез него би трябвало да можете да слагате различна мелодия на всеки един контакт в телефона ви даже!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: d4a2c3b1ddcffc2461069feae0443362.jpg][Изображение: 7e1d927856bf9f39d5fe37158c3d3e93.jpg]

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#6

(2022-01-23, 12:04:36)jiktak написа:  Като изберете "всички мелодии" не ви ли показва опция да изберете от локалните мелодии, след което през файл мениджъра да изберете папката от картата?
Ако не, тогава си инсталирайте ES File Explorer и като ви го даде като опция до стоковия файлов мениджър изберете ES File Explorer и през него браузвайте докато намерите мелодията.
Чрез него би трябвало да можете да слагате различна мелодия на всеки един контакт в телефона ви даже!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: d4a2c3b1ddcffc2461069feae0443362.jpg][Изображение: 7e1d927856bf9f39d5fe37158c3d3e93.jpg]

Благодаря ви но като дам всички мелодии не ми дава опция въобще да избера нещо . Нищо не става .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)