Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стрийминг платформата HBO Max пристига в България на 8 март
#1

Стрийминг платформата HBO Max пристига в България на 8 март 

Новата стрийминг платформа HBO Max ще бъде достъпна и в България от 8 март 2022 г.

Тя ще замени съществуващата услуга HBO Go и ще включва достъпа до допълнителни ресурси, който досега беше на разположение за абонатите на Max по света.

HBO Max ще бъде достъпна за нови абонати, както и за всички, които към дадения момент ползват HBO GO.

По случай старта на HBO Max в България, всички нови и настоящи абонати ще имат възможност да се възползват от оферта – 33% постоянна отстъпка от цената на месечния абонамент - 3,30 eвро на месец вместо 4,99 евро, която стандартната цена на Max услугата (HBO Go досега струваше 2,99 евро/месец). Офертата ще е валидна до 31 март 2022 г.

Когато HBO Max услугата стане налична в България, HBO GO приложението ще спре да бъде активно и ще е необходимо да свалите app-а на HBO Max.

HBO Max тръгна преди повече от година на пазара в САЩ, като вече има присъствие в 40 държави в Северна и Южна Америка. Според данни на компанията, тя има повече абонати и приходи, отколкото HBO за последното десетилетие.

Предимството на HBO Max ще е в това, че най-новите филми на Warner Bros. ще бъдат налични в платформата 45 дни след кинопремиерата им.

HBO Max ще се различава от досегашната услуга HBO Go и по някои подобрения в потребителското преживяване като възможност за персонализиране на профила, улеснено откриване на съдържание, лични препоръки и др.

Най-доброто от Warner Bros, HBO, DC, Cartoon Network, плюс оригинални филми и сериали от местни европейски продуценти ще бъдат достъпни за потребителите на HBO Max. 


Източник: boulevardbulgaria.bg
Цитирай
Аксесоари
#2

Да видим битрейтът за Европа още ли ще бъде орязан за разлика от щатите! Ако има подобрение и 5.1 звук може да се навия да пускам сериалите там, а не да ги свалям. Сега гледам Вавилон берлински със 17-18 Mbita видео и 1500 kbit DTS звук... Мнооого далеч от ниското качество в hbo go с пикливите 3-4 Mbita видео, и двуканален звук.
https://www.flatpanelshd.com/news.php?su...1590578825

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

а добре едно не ми е ясно, ползвам hbo go през теленор за 2 години безплатно , ще плащам ли сега за новота платформа или тя ще ми е безплатна за 2 години
Цитирай
#4

(2022-02-03, 20:25:29)juventusarl написа:  а добре едно не ми е ясно, ползвам hbo go през теленор за 2 години безплатно , ще плащам ли сега за новота платформа или тя ще ми е безплатна за 2 години

Цитат:HBO Max ще бъде достъпна за нови абонати, както и за всички, които към дадения момент ползват HBO GO.
--------------
Когато HBO Max услугата стане налична в България,
HBO GO приложението ще спре да бъде активно и ще е необходимо да свалите app-а на HBO Max.

Би трябвало да ти е безплатно до края на договора
Цитирай
#5

а дано, благодаря Smile
Цитирай
#6

С преминаването към МАХ, потребителите със сравнително стари телевизори на LG и Samsung (4-5 годишни) изгубиха достъп до HBO Go платформата
Информирани са, че приложението вече не се поддържа
Цитирай
#7

Преди месец HBOGO спря да работи на телевизори Самсунг девета серия по стари от 2016 , сега трябва да купя поне един chromecast за да го използвам.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#8

(2022-02-04, 11:06:19)Sev написа:  С преминаването към МАХ, потребителите със сравнително стари телевизори на LG и Samsung (4-5 годишни)...
 При мен LG от 2017 работи, снощи гледах филм на него. И да го спрат, не е страшно, защото имам достъп на до 5 устройства едновременно, без значение от ОС.
Цитирай
#9

Е как работи, като на 8 март ще го пуснат?
Цитирай
#10

Явно говори за HBO GO, което не върви на някои телевизори вече
Цитирай
#11

Да, за HBO GO споделих по повод коментара по-горе. Дори не знаех, че някои модели вече не поддържат приложението. За мен и домашните то е важно, защото го ползваме много често, а 5-те им тв канала им са ни ежедневие. Надявам се, че няма да имаме проблеми и от 8 март с новата платформа.
Цитирай
#12

(2022-02-05, 05:46:11)L1892 написа:  Да, за HBO GO споделих по повод коментара по-горе. Дори не знаех, че някои модели вече не поддържат приложението

Аз също не знаех и научих от темата
Цитирай
#13

Новата платформа, ще е с ново приложение, ако това приложение го няма в маркета на телевизора ... увисвате. Старото ще спре да работи, до колкото разбирам, та и да го имате - все тая.
Цитирай
#14

И да го няма в маркета, няма да е толкова страшно. Ще е достъпно на таблета, както и на лаптопа, а от там до телевизора има 1 клик.
Цитирай
#15

(2022-02-05, 14:37:02)tolostoi написа:  Новата платформа, ще е с ново приложение, ако това приложение го няма в маркета на телевизора ... увисвате. Старото ще спре да работи, до колкото разбирам, та и да го имате - все тая.

За андроид телевизорите няма да има проблем да се инсталира
Останалите ще ползват през бокс :-)
Цитирай
#16

Този текст го видях на различни сайтове,но никой не споменава нищо за качеството.Срам ли ги е не знам.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#17

Кое качество? На новата платформа ли?
Цитирай
#18

(2022-02-05, 19:04:32)007 написа:  Този текст го видях на различни сайтове,но никой не споменава нищо за качеството.Срам ли ги е не знам.

От какво да ги е срам за качеството? Max има и 4К съдържание, с DD+ звук. Вероятно за нашият регион ще е с намален битрейт, поне стартово, но пак ще е по-добре от low bitrate 1080p с компресирано стерео вариантът в HBO Go.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#19

(2022-02-06, 11:16:12)stenlius написа:  От какво да ги е срам за качеството? Max има и 4К съдържание, с DD+ звук. Вероятно за нашият регион ще е с намален битрейт, поне стартово, но пак ще е по-добре от low bitrate 1080p с компресирано стерео вариантът в HBO Go.

Би трябвало след като има анонс да обявят и какво ще е качеството. Както си е при другите платформи.Както казах тази новина е видях в различни сайтове и текста е един и същ.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#20

За да не хвалят с качеството което ще пуснат , сигурно няма за какво.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#21

(2022-02-05, 16:20:55)solo5 написа:  За андроид телевизорите няма да има проблем да се инсталира
Останалите ще ползват през бокс :-)

Видях, че за щатите присъства в магазина на ЛГ, предполагам ще се появи и в европейските, ако вече не е там, което ще проверя довечера/утре/тези дни... Wink


https://us.lgappstv.com/main/tvapp

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#22

Здравейте.Знае ли някой дали филмите са дублирани ли са или са със субтитри? Има ли аппа опция за изпращане към chromecast?
Цитирай
#23

Със субтитри са. Да каста работи перфектно.
Цитирай
#24

(2022-03-22, 20:52:11)user32 написа:  ...Знае ли някой дали филмите са дублирани ли са или са със субтитри?...

Не съм пускал анимационни филми, но предполагам, че някои имат дублаж, както по кината. "Сериозните" са със субтитри, дори има опции за избор на език, а също и доста възможности за настройване - цвят, размер, фон ...

Като цяло съм доволен от новата платформа, както и от старата, ползвам я почти всеки ден. Да, и както преди си остана (засега поне) доста оскъдна откъм заглавия, но това се отнася до по-старите заглавия. Новите са си налични и съвсем навременни.

Качеството е съвсем прилично, едва ли мога да очаквам повече.
Цитирай
#25

И Приятели е с дублаж на български. За съжаление 2 мъже и половина не е.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)