Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi 10 Ultra
#1

Здравейте.Нормално ли е след фабрично нулиране на телефона да е заето 50 гб място?Има някакви файлове data.f2fs.win001,002,003...по 1,60 гб,system data/2,5 гб,за какво служат?Мога ли да ги изтрия без да засегна нещо?

Цитирай
Аксесоари
#2

Няма логика изобщо да има файлове след нулирането.
Ако телефонът е със заключен буутлоудър и няма руут, каквото и да изтриеш няма да попречи на работата му, понеже нямаш достъп до системния дял
Цитирай
#3

(2022-02-03, 08:42:45)suffer написа:  Няма логика изобщо да има файлове след нулирането.
Ако телефонът е със заключен буутлоудър и няма руут, каквото и да изтриеш няма да попречи на работата му, понеже нямаш достъп до системния дял
Свързах го с лаптопа и видях,че всички тези файлове са в папка TWRP.
Цитирай
#4

Ако не са някакъв бекъп можеш да ги триеш.
Ама това не е било фабрично нулиране. Щом стоят файлове по папките
Цитирай
#5

А как да разбера дали са бекъп.И ако са фатално ли и е ако ги изтрия?Аз уж направих фабрично,поне така мисля,но наистина няма логика да седят още
Цитирай
#6

Дори да са бекъп, той ще е стар. Така че, ако не си го правил ти (умишлено) значи не ти трябва
Цитирай
#7

Знаеш, телефона е с китайски ром, сложен му е EU rom, ако му дам фабрично нулирване, както мислех, че съм направил, на китайския ром ли ще се върне, или ще си остане с европейския?
Цитирай
#8

Нулират се настройките на текущия ром. Няма в историята случай да си ресетнеш телефона и да се върне фабричния ром
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • kuulman
Цитирай
#9

Аз пак с въпросите Smile.Никога не съм имал xiaomi,и сега ми излиза актуализация,MIUI 12,6,която е 3,6 гб.Та въпроса ми е как става актуализирането,теглиш и то се инсталира,както при предния ми p30 pro,или трябва някакви гимнастики да се правят.Защото все пак тоя телефон не е официално за Европа.
Цитирай
#10

Няма гимнастики, давай му да се ъпдейтва, както си е.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#11

[attachment=35132][attachment=35132]Пак аз Smile.Преди да тръгна да тегля мисля,че деинсталирах Updater и сега като натисна за обновяване не реагира.Изтеглих Updater apk,но не ми разрешава да инсталирам системни приложения от неизвестни източници.
Цитирай
#12

(2022-02-20, 11:22:45)kuulman написа:  Пак аз Smile.Преди да тръгна да тегля мисля,че деинсталирах Updater и сега като натисна за обновяване не реагира.Изтеглих Updater apk,но не ми разрешава да инсталирам системни приложения от неизвестни източници.

Ползвайте това:
https://play.google.com/store/apps/detai...downloader
Цитирай
#13

Пак имам въпрос.Защо в настройките на камерата излиза възможност за снимане на 108мп,при положение,че камерата му е 48мп?
Цитирай
#14

Единствено се сещам за некоректен превод, ако случайно си сложил xiaomi EU ROM или си с някой гаражен ROM. Не би трябвало да го показва това.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#15

(2022-03-21, 10:35:59)Be6i4 написа:  Единствено се сещам за некоректен превод, ако случайно си сложил xiaomi EU ROM или си с някой гаражен ROM. Не би трябвало да го показва това.

Не мисля. А и като снимам в 108 си го показва в детайлите на снимката, че е на толкова.
Цитирай
#16

99% е от Xiaomi.eu rom-a
Цитирай
#17

Не е. Гледах ревюта в ю туб. Виж


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#18

проблемът според мен е от китайците - Mi 10 Ultra идва с 48 mpx, докато Mi 10 Pro е със 108 mpx. Но както си показал на снимката се вижда, че едната цифра е 108 което по мое мнение е останало от Pro версията в приложението камера. Все пак вдясно си показва верните 48, което е по-важно
Цитирай
#19

За да се оправи проблема пуснете обратна връзка през вграденото приложение за Feedback
Цитирай
#20

Знам, че е с 48,зарова се учудвам,но гледах няколко видео ревюта и на всички го има това 108.А и като направя снимка излиза 12032х9024.
Цитирай
#21

коригирам се, като информацията започна да става много и не е ясно на коя да се вярва - все едно китайски измислен телефон и AIDA показваща космически кораб. Ако е грешка добре, но пък почти никъде не се казва, че е реален 108 мп сензор, а няква измишльотина стил "абе 48 мп с pixel upscaling 1:2.25"
Цитирай
#22

(2022-03-28, 15:17:34)kuulman написа:  Знам, че е с 48,зарова се учудвам,но гледах няколко видео ревюта и на всички го има това 108.А и като направя снимка излиза 12032х9024.

А ГКам пробвал ли си да видиш каква е резолюцията на снимките или пробвай с някоя от плея.
Сега си спомних навремето имах Сименс с VGA камера и увеличавах резолюцията снимките на компютъра за да се показват на целия монитор.😀

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#23

(2022-03-28, 18:11:26)Emobul написа:  А ГКам пробвал ли си да видиш каква е резолюцията на снимките или пробвай с някоя от плея.
Сега си спомних навремето имах Сименс с VGA камера и увеличавах резолюцията снимките на компютъра за да се показват на целия монитор.😀

Кажи някоя безплатна от магазина да проверя
Цитирай
#24

Open Camera

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#25

(2022-04-01, 21:59:53)Emobul написа:  Open Camera

Пробвах.Повече от 12mp не ми дава Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)