Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wi fi управление на климатик
#1

Климатика няма възможност да се управлява по интернет, така че ще трябва с някакво допълнително устройство. Гледах broadlink RM 4, но незнам дали е читаво. Приемам всякакви предложения.

Благодаря

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

В две стаи използвам подобни решения на управление с ir- в едната за лампи и led лента е broadlink rm mini 3, а в другата за климатик и лъчист конвектор Xiaomi Universal IR Remote Controller. 
Въпреки че съм фен на шаоми, броудлинка работи по-добре. 
И една препоръка, ако можеш да отделиш повече пари, взимай на броудлинк вариантите с IR и RF

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

Зачетох се и виждам, че има в 4 актуална за 30 лв от АЛИ с доставката, поръчах едно, за лятото ще ми дойде Хтра за климатика. Сега го пускам по график.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

В алито има и това. Освен дистанционно е и часовник с температурен дачик и дачик за влажност. Може да създаваш сцене и по температура и по влажност. Аз ползвам XMART IR-R6 и едното и другото се управлява с Tuya или SmartLife.
Цитирай
#5

(2022-02-04, 18:52:11)hristop написа:  В алито има и това. Освен дистанционно е и часовник с температурен дачик и дачик за влажност. Може да създаваш сцене и по температура и по влажност. Аз ползвам XMART IR-R6 и едното и другото се управлява с Tuya или SmartLife.

Това с температурата и влажността е много хитро

Google Pixel 6a
Цитирай
#6

По принцип това на xiaomi най-много ме привлича, защото имам още няколко неща които ги управлявам с mijia. Лошото е, че не мога да го намеря да го куп от тука.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Аз ползвам подобно на линка на hristop по-горе. Работи добре и е точно за това, което искаш.

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)