Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно Anker
#1

Здравейте, дайте моля мнения за зарядни Anker. Не я познавам тази марка, а си харесах едно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключитгелно качествени продукти. Имам едно зарядно и 3 или четири преносими батерии

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

(2022-02-14, 10:14:49)milenorcev написа:  Здравейте, дайте моля мнения за зарядни Anker. Не я познавам тази марка, а си харесах едно.

Качествена марка .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#4

Добри китайци, много вървят в Щатите

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Към момента ползвам слушалки с тази марка. Имах за кратко и зарядно. Продадох го. Докато го използвах работеше добре.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Качествени,но зависи за какво ти трябва.Ако е за определен модел телефон е хубаво точно оригиналното,защото има случаи,в които не зареждат максимално.Това е според което съм слушал из ютуб.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#7

Ако вземеш определените от производителя на телефона ттданни за зарядното, няма проблем.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Имам два вида безжични зарядни на Анкер. Качеството е на високо ниво! Ползвам марката от 9 години. Първата ми външна батерия беше тяхна.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Много хубава марка имам 2 зарядни, не са мръднали, а ги мъкна навсякъде, те са ми алтернативата откакто производителите престанаха да слагат зарядни в кутиите, нали сега спасяваме земята.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

(2022-02-16, 15:47:07)eksoldier написа:  Имам два вида безжични зарядни на Анкер. Качеството е на високо ниво! Ползвам марката от 9 години. Първата ми външна батерия беше тяхна.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Безжичното работи ли ако е включено към усб-то на компютър или задължително трябва адаптер? Не очаквам скорост от 15-20 вата, само искам да работи.
Цитирай
#11

Anker или Baseus, все е в 10ката...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)