Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои модели на Xiaomi ще получат Android 13
#1

63 смартфона Xiaomi, Redmi и Poco се очаква да получат Android 13. Сред тях са Xiaomi MIX 5 и MIX 5 Pro, които още не са анонсирани, както и Xiaomi 12 Lite. Най-вероятно се подразбира, че това е Xiaomi 12X. В списъка са включени и моделите с "неопределено бъдеще" (за тях дали ще има Android 13 е под въпрос), както и моделите, за които Android 13 не се предвижда.

[Изображение: FL0uvq-AX0-AELVOH-large.jpg]

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Galaxy_ace123456789, kayovas, solo5
Цитирай
Аксесоари
#2

Poco F2 Pro е от май 2020 и дойде с Андроид 10. Андроид 13 ще е наличен за телефона към средата на 2023. Дали ще получи или няма да получи 3 update към голяма версия на OS, не е кой знае колко важно. Да, би било добре и ще е част от усилията на Xiaomi да следват тренда за удължена поддръжка, защото се опитват да влязат във високия клас и да продават за 1000+€.

Лично, ще оценя ако има такъв ъпдейт, макар че съм песимист.

За мен по-важно е какво е било положението през първите 2 години от ползването на телефона. За мен той предложи много приличен хардуер за 600 лв и отвратителен софтуер при излизането на Андроид 11 + MIUI 12. През по-голямата част от времето кърпеха бъгове. 3 пъти връщах стара версия, за да мога да си ползвам телефона.

Ако се премахна тъпотията за забрана на записа на разговорите в Европа и други телефони започнат да предлагат тая функционалност, тогава шансът следващия ми телефон да е отново Xiaomi е много малък.

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#3

Ако пуснат 13-ката за Redmi Note 8 2021 ще е приятна изненада.
Телефон за 299лв да получи 13-ка?
Купих такъв за баща ми преди няколко месеца.
Дойде с Андроид 11. Само не разбирам как има шанс за 13-ка, като още не е получил 12-ка
Цитирай
#4

(2022-02-19, 15:38:27)solo5 написа:  Ако пуснат 13-ката за Redmi Note 8 2021 ще е приятна изненада.
Телефон за 299лв да получи 13-ка?
Купих такъв за баща ми преди няколко месеца.
Дойде с Андроид 11. Само не разбирам как има шанс за 13-ка, като още не е получил 12-ка

Е то пише, че може да получи, така че не очаквай според мен.
Цитирай
#5

Xiaomi Mi 10, Mi 10T, Redmi K30, Redmi 9 и Redmi Note 9, Poco X2 и X3 не се очаква да получат Android 13.
[Изображение: andro13xiapocoredmi-large.jpg]
Източник

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)