Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO x3 Pro решетка говорител проблем !
#1

Здравейте колеги имам много смотан проблем, наскоро си взех poco x3 pro след 1 седмица решетката на говорителя се запуши нищо не се чуваше, опитах да я почистя, успях обаче и *** *** меко казано....много ме дразни ....възможно ли е да се смени, по късно ще кача и снимки на пластмасоят боклук.... Пропуснах да спомена телефона е чисто нов купен от Техмарт с 2 години гаранция, да ли това ще повлияе на гаранцията...
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямаш ли опция за почистване на високоговорителя в настройките ? Ако има видими следи най-вероятно няма да я признаят гаранцията, но не пречи да пробваш.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

решетка на говорител се чисти успешно със суха четка за зъби

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Ето колеги за това става въпрос да ли е възможно да се смени и се чудя да ли да не обърна към официалния сервиз да ли ще искат да го сменят и да си ми остане в гаранция или да продължавам да го ползвам така, определено ме дразни.

Ето тук се вижда по ясно..


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#5

Верно си и разказал играта, това едва ли ще мина по гаранция

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Да пробва все пак.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Да мисля да го пратя в официалният сервиз да мия сменят и да си остане в гаранция, не вярвам смяната да много трудно или трябва да се отваря телефона
Цитирай
#8

(2022-02-20, 14:08:35)eskape написа:  Да мисля да го пратя в официалният сервиз да мия сменят и да си остане в гаранция, не вярвам смяната да много трудно или трябва да се отваря телефона

все едно се сменя дисплей е процедурата
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)