Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за запис на разговор в Google Meet
#1

Някой знае ли как се записва аудио от андроид телефон или от PC, без някой от участващите да разбере? Става въпрос за обаждания през Google (meet или classroom). 

Ако правя екранно записване на телефона предполагам ще стане доста голям файл, защото обикновено са доста продължителни разговорите?

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
Аксесоари
#2

За комп - OBS
Цитирай
#3

Универсален workaround Smile
С външно устройство никой нищо няма да разбере, работи с всякакъв hardware (android, ios, без smart os) и без значение от приложението.
Има bluetooth вариани или 3.5-jack варианти.

Илюстративно: bluetooth вариант, намираха се преди и по-изгодни в китай.
https://www.amazon.com/Bluetooth-Recordi...NC3P3?th=1

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#4

(2022-03-13, 20:16:26)Чо написа:  Универсален workaround Smile
С външно устройство никой нищо няма да разбере, работи с всякакъв hardware (android, ios, без smart os) и без значение от приложението.
Има bluetooth вариани или 3.5-jack варианти.

Илюстративно: bluetooth вариант, намираха се преди и по-изгодни в китай.
https://www.amazon.com/Bluetooth-Recordi...NC3P3?th=1
Мерси, но ми се налага само няколко пъти да го ползвам близките дни, а досега не ми е трябвало подобно устройство и не мисля, че ще ми потрябва.
Пробвах досега няколко варианта приложения, включително и екранното записване от ОС, но на всички липсва звук.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#5

Пробвай с AZ Screen Recoreder
Цитирай
#6

Не става с AZ, пробвах и още доста от play store, включително oneplus и по-добре оценените

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)