Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за MIWeather Wallpaper
#1

Здравейте,

Телефона ми е Redmi Note 11 Pro 5G. Въпроса ми е свързан с това дали на моят телефон мога да инсталирам посоченото приложение. Приложението е супер тапет за времето, но някъде намерих информация, че е само за OLED екрани. Моят телефон, като е Super AMOLED ектан мога ли да инсталирам приложението и дали няма да имам някакъв проблем с дисплея, ако го инсталирам.

Благодаря Ви предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма да ти е от помощ,но Сега се загледах, че точно този super wallpaper го няма, а преди го имаше. Странно
Цитирай
#3

(2022-03-18, 13:40:33)vlado05 написа:  Няма да ти е от помощ,но Сега се загледах, че точно този super wallpaper го няма, а преди го имаше. Странно

Какво имате в предвид мога ли да го ползвам или не, не можах да разбера какво да правя тъй като някъде прочетох, че е за OLED екрани, но не зная дали това е вярно, моя е SuperAmoled. Свалил съм тапета от тук - https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc...-download/, както и останалите тапети тъй като в MIUI 13 в комбинация с Android 11 ги няма инсталирани.
Благодаря.

Антон Тодоров
Цитирай
#4

Здравейте,

Отново реших да напиша по въпроса, който по-рано питах за супер тапета MiWeather Wallpaper тъй като не можах да разбера дали мога да го използвам на моя телефон Redmi Note 11 Pro 5G, който е с AMOLED екран, а някъде прочетох, че това приложение е само за OLED екрани.

Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
#5

Oled,Amoled, SuperAmoled е все едно и също, т.е. подсветката работи на един принцип. Какъв е проблема , пробвал си и не става или изобщо не си пробвал защото екранът ти е амолед?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#6

(2022-03-30, 12:10:03)Spellbound91 написа:  Oled,Amoled, SuperAmoled е все едно и също, т.е. подсветката работи на един принцип. Какъв е проблема , пробвал си и не става или изобщо не си пробвал защото екранът ти е амолед?

Изобщо не съм пробвал от страх да не направя нещо на дисплея, защото така пишеше, някъде прочетох не не можах да намеря статията, че трябвало да е AMOLED екран, но след като това няма значение ще инсталирам Mi Weather Wallpaper.

Благодаря.

Антон Тодоров
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)