Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zepp ъпдейти и чейнджлог
#1

Здравейте, току що излезе до 6.7.7-play ъпдейт.
Реално нищо не пише като промени, но тегля и тествам.

На първо четене още не е оправено System Calendar sync.
Пуснах фийдбек


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз след 4 годишно използване (преди името на zepp), реших да не му давам повече шанс и "агонията" да приключи. Часовника в шкафа, приложението "дейнсталирано" и вече няма мъка. Нелепо да чакам да се синхронизира дадена тренировка, до толкова Та чак да падне малоумната батерия, защото трябва пЪрво, рестартиране на телефона, а после на часовника... а после още веднъж, че докато се "сети".... и видиш ли вече 10% ги няма Само заради такива гимнастики. Имаше период, когато работеше добре, но като цяло е Зле (да не казвам много...)

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

Като цяло, живей си живота, а нека ние да се "мъчим" с приложението.

Приложението работи отлично.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

На мен ми изглежда като да е в телефона проблемът.
Със zepp/mi fit съм ползвал всичките ми бандове, без 4-ката, а съм имал  и 4 часовника. Дрейн никога не е имало може би само на redmi 1s, ама там беше 2000мАч батерията и като цяло не караше много. Вероятно и блутуут не е бил оптимизиран за пестене на енергия.

Самия блутуут в наши дни ползва около 1-2% от батерията на телефона. А освен това си има настройки в приложението, които спомагат за пестене на батерията


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Аз говоря, че 10% паднало след няколко рестарта и успешно актуализиране...на Часовника... не на телефона. Когато направя ресет на часовника, нещата се случваха от раз, Но след 1 седмица ползване, синхронизирането беше ужас... Часовника е amazfit pace , служи ми вярно 4+ години, но стане ли дума за да кача "начертан" трак, след като съм карал колелото (пример), то синхронизирането на данните, ставаше с ужасна мъка, рестарти и на телефона и на часовника + малко молби... хайде бре... "като Те ресетна си огън, а после си Охлюв...." Не знам къде е проблема, защото го ползвах и с други телефони, но беше същата мъка. Други хора ги бях зарибил за същия часовник, казаха супер е, но синхронизирането е ужас... Преди да преименуват приложението, имаше един прекрасен момент, в който работеше Отлично.... но беше само един прекрасен момент. Часовника е страхотен, приложението Не.. това ми е мнението базирано на 4+ година употреба и си е мое мнение.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

С пейс не съм си имал работа, но с двата стратоса след него нещата се оправяха значително с къстъм рома (paceficator project) или както се казваше там Smile.
Цитирай
#7

Здравейте , малко оф топик ама в темата за т рекс не ми отговарят , та : няква идея за ъпдейт на часовника ( T-rex) с който да мога да изкарам всички букви на кирилица и ако има и емотиконите тъй като начална буква Ж не ми я показва , буквата "Щ" ми я изписва като "sh" дори да е в средата на думата напр. "къща" става "къsha" намерих линкове за по стара версия на firmware (моята е v1.4.0.17 ) но след като го кача през notify for amazfit , веднага часовника иска да се ъпдейтне отново със старата си версия 0.17 и батак . Ще се радвам ако има ъпдейт за тая версия и дадете линк , отново се извинявам за оф топика ! Бъдете здрави !
Цитирай
#8

Просто направи снимки или скрийншоти и пиши на съпорта на Zepp През самия арр
Цитирай
#9

(2022-03-24, 13:41:05)suffer написа:  Просто направи снимки или скрийншоти и пиши на съпорта на Zepp През самия арр

Благодаря , ще го направя!
Цитирай
#10

6.8.1-play


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

6.8.2-play


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • gen.taco
Цитирай
#12

Нова версия от днес.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#13

6.82-play е последната и в арк мирър, и в гугъл плей
Цитирай
#14

Ще ти се появи след някой ден, 6,8,2 като се появи при теб, при мен го нямаше.
[Изображение: Screenshot-20220514-093846-Zepp.jpg]

п.с. ще чакаме нов фирмуер за гтр3п, пак не мога да отговарям с шаблони.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#15

Аз продължавам да отговарям само с някои и невинаги


В крайна сметка го свалих ръчно от Apkmirror. Още не получавам известия от Mi home и пуснах фийдбек през телефона, през ми хоум и през Zepp Smile


Zepp 6.9.1-play:
https://www.apkmirror.com/apk/huami/amaz.../download/
Цитирай
#16

6.9.2 преди малко
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#17

6.9.2-play

https://www.apkmirror.com/apk/huami/amaz.../download/

пак не ми идва ОТА, затова го изтеглих ръчно
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#18

6.9.7. ми дойде преди час.[Изображение: ee198e69e85cd071ec7f02cd771400fc.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • suffer, truewarrior22
Цитирай
#19

Някакви промени по въпроса с отговор на нотификации от часовника и синхронизацията на календара?

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Синхронизацията с календара не ще да се включва и продължавам да нямам от Mi home Никакви известия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#21

Ъпдейт за Zepp 6.9.8 в Oppo маркета, за хората с календара [Изображение: c65f92a0cc67e6ca53261835aa21de84.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • truewarrior22
Цитирай
#22

6.9.9 в ОРРО маркета.
Даже е на промоция:


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • any9, truewarrior22
Цитирай
#23

Ехе, за 4 дни 2 ъпдейта. Благодаря, нямаше да се сетя скоро да проверявам Smile

Изпратено от моят SM-P615 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Нов ъпдейт в GPStore.
Calendar sync вече може да се включи и веднага се синхронизира календара с часовника.
Вайбър отговори и емоджита все още не работят при мен. [Изображение: 32687808da21f6be3a42efbdeae07525.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • emzo, suffer
Цитирай
#25

6.11.0-play


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, emzo, gen.taco
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)