Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Невъзможна регистрация в Револют от Xiaomi Civi
#1

Здравейте, от една седмица се боря с Xiaomi Civi, опитвам да се регистрирам в профила си в Револют, но при последната стъпка от процеса, а именно качване на селфи снимка, излиза грешка. Грешката е "There was an error uploading your selfie". Телефонът е с китайски ром, беше с MIUI 12.5 и Андроид 11, Вече с MIUI 13.0 и Андроид 12, но проблемът си остава. Преинсталирах няколко пъти Революта, дал съм му всички разрешения, но пак не може. Четох из форума, че на MIUI 12 са сложени разни защити за личните данни, които са "скрити", може в това да се корени проблемът. Ако някой удари едно рамо, ще съм благодарен, телефончето ме радва, марката също, но от малките неща човек лесно може да се разочарова Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Май трябва да е глобален ром.
Цитирай
#3

A случайно да не можете да изпращате снимки през whatsapp и телеграм? Подобен проблем съм виждал при Mi11 с последния XIAOMI EU ROM. Много хора се оплакаха и се оказва, че там трябва допълнително форматиране на data partition, че затова се чупи...
Най-вероятно не е това при теб проблема, но просто идея да пробвате дали може да изпращате снимки. (viber няма проблем)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Сега пробвах, може да се изпращат снимки през Телеграм. Явно е нещо друго.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Венци Грънчаров за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#5

Moже да пишеш на съпорта на револют и да им обясниш проблема.
Също така не се знае през къде минава информацията до сървъра на револют. Можеш да опиташ с VPN, ДНС, Wifi, мобилен нет през друга карта (на друг оператор)
Цитирай
#6

Направиви си регистрацията от друг телефон. Револют може да се ползва от няколко устройства едновременно.
Цитирай
#7

И като го вписва на този пак ще иска селфито.
Цитирай
#8

Точно, на новия телефон при опит за регистрация всеки път иска селфи. Регистрирах се с Redmi note 6 pro от първия път, без ядове. Така реално само за да използвам Револют ще е необходимо да имам още един апарат, което е малко неприятно.
Цитирай
#9

Или пиши на съпорта, или помисли за смяна на рома, ако горните неща, които биха били проблем с мрежата, не помагат
Цитирай
#10

Цитат:I've just just had the same issue, talked to helpdesk but without solution.
So I downloaded Revolut app from APKPure and it said it's about root. Then I've cleaned Revolut's data, used MagiskHide and it works now
Цитат:All of you guys with revolut problem should make sure that you pass safetynet check. Install this to check https://play.google.com/store/apps/detai....safetynet

източник
[-] 1 потребител изказва благодарност на k-2 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)