Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco F3 или Redmi Note 11 Pro
#1

Дойде време да преподписвам към вивата и мисля да взема нов телефон. Сега съм с IPhone Se 2016. Много съм доволен от него, но батерията е плачевна. Като цяло искам колкото се може по компактен телефон, но пазарът е ограничен. Работата ми е такава, че трудно мога да опазя телефон затова мисле да пробвам нещо по бюджетно. Дилемата е голям и евтин телефон или малък и скъп ( визирам iPhone 13mini ). Мисля да смена плата с тотал 50. Така F3 ще ми излезе 340лв, а Note 11 Pro 440 със слушалки.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си бил със iPhone до сега, защо не вземеш iPhone SE (2022) - в Емаг-а е към 1100 лв, който излезе тази година - той пак е малък.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

Бих гласувал за Note 11 Pro, по-добра основна камера, има microSDXC и по-голяма батерия от Poco F3. По другите параметри и двата модела са сходни. Успех в избора.

 
Цитирай
#4

(2022-04-14, 10:01:12)imthedevil написа:  Ако си бил със iPhone до сега, защо не вземеш iPhone SE (2022) - в Емаг-а е към 1100 лв, който излезе тази година - той пак е малък.

Почти 2г бях с iPhone 7. Двата са идентични визуално а аз искам някаква промяна. Иначе той от вивата ще ми излезе между 800 и 900лв според паметта. 

(2022-04-14, 10:23:46)NoMaD написа:  Бих гласувал за Note 11 Pro, по-добра основна камера, има microSDXC и по-голяма батерия от Poco F3. По другите параметри и двата модела са сходни. Успех в избора.
Точно батерията на Note 11 Pro ме блазни много. Сегашният телефон го зареждам и аз не знам по колко пъти на работа 😀. Ако знам че ще опазя голям телефон бих заложил на Xiaomi 12 ако ще давам много пари, супер много ми хареса.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#5

Дисплеят на Xiaomi Redmi Note 11 Pro ми се видя доста посредствен сравнявайки го с Samsung A53. Въпреки че и той е с матрица на корейската фирма.  Щом си решил да си унищожаваш очите с OLED поне да е с нещо по добро.
Цитирай
#6

Аз бих заложил на Poco, заради Snapdragon процесора о възможността да сложиш xiaomi EU ROM.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G също е със Snapdragon.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

Така е прав си, заблудил съм се с Redmi Note 11 PRo+ модела. Не знаех, че има такъв. 
Значи бих заложил на Redmi Note 11 Pro, заради по-добрия дисплей, по-голяма батерия, аудио жак и по-добра камера.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Здравейте, днес взех poco f3. Разцъквах го около 2часа и впечатленията ми са много добри. Единственият проблем е размерът. Много ми е голям и смятам да го продавам. 256/8гб е версията.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#10

Не знам как сравнявате два телефона, като пропускате най-голямото предимство на F3 - това че прави с 300 000 точки повече в Антуту или с близо 80% по-бърз. Има огромна разлика между Snapdragon и Snapdragon. Разбира се, че ще се вземе F3, без никакво замисляне.
Цитирай
#11

Усройствата се сравняват откъм възможности, комфорта и усещане при работа в ежедневието, а не въз основа на някакви точки в класацията. Бих се спрял тогава на Vivo X80, ако държа само на тях.

 
Цитирай
#12

(2022-04-20, 19:14:39)atheros написа:  ... взех poco f3. .... проблем е размерът. Много ми е голям и смятам да го продавам...

Малко ми е странен този коментар, защото зададените в първия коментар модели всъщност имат еднакви по размер екрани - 6,67 инча, които обаче се оказват много големи до степен отърваване от покупката.

П.П. Иначе казано, питам се дали това е единствената причина за отказ.
Цитирай
#13

Аз съм за айфон на първо място, защото идваш от iOS и не е добра идея да минаваш на андроид.

А за компактност... трябва нещо от рода на mi 11 lite 5g/ne или А53 на Самсунг.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)