Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Facebook Lite - тъмната тема изчезна от настройките
Question 

Та, проблема е описан в името на темата. Да питам - който от вас го полза, дали има същия проблем (да знам дали проблема е глобален или е в моя телевизор)?
Цитирай

Там си е. [Изображение: 0b349071adb1aef0f297a4d02662267c.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29
HW GT 2 Pro-A3D 
Цитирай

Кое е версията на приложението при теб? При мен, след последния ъпдейт (v.298.0.0.10.115) изчезна. Бих му рисет - пак я няма. А със светлата тема съм отвикнал и ме дразни.
Цитирай

Като твоята.

VOG-L29
HW GT 2 Pro-A3D 
Цитирай

Баси! Освен да го деинсталирам и инсталирам отново...

П.П. Деинсталирах го, после го инсталирах пак. И...същия чеп - суича за тъмна тема липсва.

С една дума...педераси, милорд!
Цитирай

(2022-04-15, 23:11:15)imthedevil написа:  Баси! Освен да го деинсталирам и инсталирам отново...

П.П. Деинсталирах го, после го инсталирах пак. И...същия чеп - суича за тъмна тема липсва.

С една дума...педераси, милорд!
Да не си с бета версия,аз инсталирах за проба лите версия,и при мен също има тъмна тема.

Прикачени файлове Миниатюри

Huawei P30
Цитирай

Цъ, не съм - единствената бета (която ползвах дълго време) беше на Skype. Това си е нормалния Lite. То и да има beta, аз в сторе-а не я откривам.
Цитирай

Като си помислиш, че сме с еднакви телефони направо е невероятно. Делна ли кеш и данни преди ънинстола? (не подценявам интелекта ти)

VOG-L29
HW GT 2 Pro-A3D 
Цитирай

(2022-04-16, 18:59:01)alexbg67 написа:  Като си помислиш, че сме с еднакви телефони направо е невероятно. Делна ли кеш и данни преди ънинстола? (не подценявам интелекта ти)

Да, и на мен това ми е супер странно. Иначе първо трих кеша (и нищо не се промени). После изтрих кеша и дейтата (и пак нищо не се промени). Накрая го деинсталирах и инсталирах отново от стора (и...изненада - нищо не се промени). Май се изчерпах от към идеи. Sad
Цитирай

Върни някоя по-стара версия на 1во време...

VOG-L29
HW GT 2 Pro-A3D 
Цитирай

(2022-04-17, 19:50:23)alexbg67 написа:  Върни някоя по-стара версия на 1во време...

Аз нещо друго се замислих (но още не съм го пробвал) - дали пък ако не инсталирам Lite-а от App Store-а, няма да се случи нещо по-различно. А иначе, ще потърся по-стара версия.

Така, ъпдейт на ситуацията - има нещо много криво, но не разбирам на какво се дължи. До тук:

• Пробвах с по-стара версия (от преди 1 месец) - нищо не се промени (опцията за тъмната тема липса)
  • Изтеглих Lite-а през AppStore-а (е, той линка препраща към сайта на FB, та...) - отново нищо не се промени (опцията за тъмната тема продължава да липсва)
  • В безизходицата, пробвах и превключване тъмна-светла-тъмна теме на самия телефон (макър че, не виждам връзка) - също без никакъв ефект
  • За да е пълен абсурда - и рестартирах телефона (също не доведе до нещо по-различно)
Честно казано, се изчерпах от към идеи. Sad
Цитирай

Проблема не е от версиите, за всеки профил се правят ъпдейти на приложенията, при някои профили тъмната версия е премахната, между впрочем литето е орязано от към опции, пълна тъпня е, инсталирайте си основното приложение!
Цитирай

(2022-06-24, 23:07:31)stм написа:  Проблема не е от версиите, за всеки профил се правят ъпдейти на приложенията, при някои профили тъмната версия е премахната, между впрочем литето е орязано от към опции, пълна тъпня е, инсталирайте си основното приложение!
Лайта е чудесно приложение, не съм съгласен. Иначе трябва да полвам стандартния Фейс, че и гнусния месинджър. Лайта ги обединява, както си беше преди години.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)