Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не получавам известия/notification на Messenger
#1

Здравейте,както и предполагах имам проблем след ъпдейт.
От година някъде ползвам Sаmsung S10e и до онзи ден го държах умишлено с Андроид 10.
Реших да ъпдейтна до Андроид 12/ 4.1
Така и направих.След това грижливо върнах заводските настройки.
Ъпдейтнах най-вече заради led нотификациите при заключен екранм.
Да,но....messenger бави известията.Веднъж навреме,след това само ако вляза в приложението идват наведнъж.
От вчера чета във форума.Наистина много потребители се оплакват.
Дори сложих по-стара версия.На всички останали приложения известията идват на заключен екран при това led,само той дрънка без led ако въобще дрънне на време.
Моля да споделите вашия опит.Махам оптимизации и т.н,но има два варианта.Или Андроид 12/ 4.1 го бъзика или самия messenger след собствените си упдейти става по-зле?
С Андроид 10 никакви доъплнителни настройки не бяха нужни.Идваха на секундата нотификациите.Вече се замислям за root.
Христос Воскресе!Бъдете здрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с американче с А12 UI 4.0. След ъпдейта имах същия проблем, известия идваха само, ако отворя приложението. С последните ъпдейти по месинджъра си мисля, че това се коригира, поне такива наблюдения имам през последните 2 дни, всичко си пристига както трябва. Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#3

Това го има коментирано в Актуализации и там е описано като влезнеш в настройките на приложения, след което на Messenger-а има опция за батерита. Избираш първото и няма проблеми вече [Изображение: 7f5892c58062ea50434bbe1adfe3b16d.jpg]

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)