Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Супер оферта за Meizu 17 в AliExpress
#1

[Изображение: Meizu17-Meizu17Pro-review-specs.jpg]

Супер цена на Meizu 17 8/128GB - 385.79 долара с ДДС след приспадане на отстъпката и купона от продавача. Поръчах си го Cool

Връзка към продавача в Алиекспрес: >>>
Всички характеристики на Meizu 17 серията: >>>

[Изображение: Meizu-logo.png]
[-] 2 потребители изказват благодарност на mayaiv за това мнение:
  • cosera, sunmaster
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-05-02, 18:12:57)mayaiv написа:  [Изображение: Meizu17-Meizu17Pro-review-specs.jpg]

Супер цена на Meizu 17 8/128GB - 385.79 долара с ДДС след приспадане на отстъпката и купона от продавача. Поръчах си го Cool

Връзка към продавача в Алиекспрес: >>>
Всички характеристики на Meizu 17 серията: >>>
Честито, пожелавам да дойде прекрасен и без проблемен!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 1 потребител изказва благодарност на sunmaster за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#3

   

След около два месеца ползване мога да кажа, че Мейзу 17 е разкошен, а ФлаймиОС става все по-готина.

[Изображение: Meizu-logo.png]
[-] 2 потребители изказват благодарност на mayaiv за това мнение:
  • Be6i4, scorceni
Цитирай
#4

Това съм го изтървал  Tongue.
Да ти служи дълго и безпроблемно. Cool
[-] 1 потребител изказва благодарност на cosera за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#5

(2022-09-19, 11:02:03)cosera написа:  Това съм го изтървал  Tongue.
Да ти служи дълго и безпроблемно. Cool

Чак дълго едва ли. Обичам да ги сменям, за да се насладя на по-новото. Чакам да видя какво ще предложи Мейзу 19, макар че вероятно ще е доста по-скъп. Но като му падне малко цената... 😎

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#6

(2022-09-21, 10:48:29)mayaiv написа:   Обичам да ги сменям, за да се насладя на по-новото. 

Аз пък съм съвсем различен.Трудно сменям нещо,което ме кефи и ми върши работа.Помня на времето с една "Nokia N79" изкарах 6-7 години и сега,като я изкарам от шкафа пак ме кефи.Макар,че парите на са ми проблем (като под "проблем" казвам,че спокойно мога да се разделя с "2К +" за телефон,но не виждам смисъл в това).А сега за Meizu.От,както спряха да ги продават по големите вериги спях да ги следя.В момента не бих поръчал телефон от "Алито".За сега бих си заменил Meizu-то,може би с Vivo X80 Pro.Но,както вече казах,до като ми върши работа,ще си ползвам Meizu-то. Cool
Цитирай
#7

Мейзу са най хубавите телефони. Имал съм Ноте на Мейзу и до ден днешен съм възхитен

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#8

(2022-09-22, 08:58:52)cosera написа:  ... мога да се разделя с "2К +" за телефон,но не виждам смисъл в това).А сега за Meizu.От,както спряха да ги продават по големите вериги спях да ги следя.В момента не бих поръчал телефон от "Алито".

2К+ и аз не бих дала. Поне засега за мен това са грешни пари. Но 17-ката ми излезе 700 лева, което си е супер. А относно купуването от Алито, това ми е единственият вариант на този етап. Имаше някакъв онлайн магазин, който уж продаваше последните модели на Мейзу. Плащаш и чакаш те да го поръчат от Алито и да ти го доставят с немалка надценка заради гаранцията.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#9

(2022-09-22, 12:50:58)mayaiv написа:  2К+ и аз не бих дала. Поне засега за мен това са грешни пари. Но 17-ката ми излезе 700 лева, което си е супер. А относно купуването от Алито, това ми е единственият вариант на този етап. Имаше някакъв онлайн магазин, който уж продаваше последните модели на Мейзу. Плащаш и чакаш те да го поръчат от Алито и да ти го доставят с немалка надценка заради гаранцията.
Да знам го този сайт.Искат 100% предплащане и чакаш поне две седмици.Играят го куриер между Алито и теб.Нещо не ме кефят.
Цитирай
#10

(2022-09-22, 13:16:52)cosera написа:  Да знам го този сайт.Искат 100% предплащане и чакаш поне две седмици.Играят го куриер между Алито и теб.Нещо не ме кефят.

1655лв. за Meizu 18s 8/128GB, който ще ми излезе около 1100лв., ако си го поръчам сама от Алито.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#11

И аз съм с отлични впечатления от марката и се чудя защо залязоха като фирма.Телефоните им бяха със забележително качество на изработка и с качествени компоненти. Само дето не наблягаха достатъчно на софтуера.

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)