Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bulgarian TTS безплатно?
#1

Това е може би най-добрият text to speech на български, трябва ми, за да слушам книги. Проблемът е, че са го направили платен, при това не еднократно, а на абонаментен принцип, което не ме устройва. Някой да е попадал на кракната версия, може ли линк? 
Благодаря!

SGS6
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-06-07, 21:55:46)sclass написа:  Това е може би най-добрият text to speech на български, трябва ми, за да слушам книги. Проблемът е, че са го направили платен, при това не еднократно, а на абонаментен принцип, което не ме устройва. Някой да е попадал на кракната версия, може ли линк? 
Благодаря!

Ще може ли линк най-добрият text to speech на български ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Колко струва да се абонираш?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#4

Не е много, може би 4-5 лв на месец, но проблемът е, че не искам да си оставям картата и да тегли от нея постоянно. Предпочитам еднократно плащане чрез PayPal например. Някой в крайна сметка има ли кракната версия на приложението?

Относно колегата, който искаше линк, просто да напише в play store: Bulgarian TTS

SGS6
Цитирай
#5

(2022-06-07, 21:55:46)sclass написа:  Това е може би най-добрият text to speech на български, трябва ми, за да слушам книги. Проблемът е, че са го направили платен, при това не еднократно, а на абонаментен принцип, което не ме устройва. Някой да е попадал на кракната версия, може ли линк? 
Благодаря!
При мен това приложение излиза, че е безплатно - Тап

 
Цитирай
#6

На мен ми излизат страшно много TTS-a ,дори и на български има доста !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

Ами да, излизат, но са платени, пробва ли ги? Smile А аз питам конкретно за този или някой подобен, дали разполагате с кракната версия?

SGS6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)