Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Плащане в чужбина с dirесt dеbit
#1

Здравейте. Трябва да платя до няколко дни 70 евро към люксембургска компания. Единствения начин е със
SЕРА Dirесt Dеbit чрез IВАN. Проблема е че моята банка(фибанк) не поддържа директ дебит от чужбина. Идеята ми е да си направя акаунт към Револют или сродните. Знете ли коя платформа поддържа такова плащане?Гледам в сайта на револют, че поддържат директ дебит, но не виждам дали става за извън Англия

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не подхождай субвагинално ами ходи в Прокредит: там превода е 5 кинта.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#3

Алианз банк също няма проблем.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#4

Проблема е че съм в чужбина и това е нещо като абонамент, но не знаех, че фибанк не може да го изпълни и сега търся друг вариант на пожар.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Прати някой приятел/роднина да ти плати задълженията, пък все ще се договорите как да им възстановиш сумата! Преди години имах подобен проблем с оператор, докато бях в страна нечленка на ЕС, и изведнъж нито нет нито изходящи, а то се оказа че лимита ми е свършил( сума след която спират всички услуги, докато не се плати), та така

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Как може да се плати като те поддържат само сепа директ дебит, демек трябва да си дръпнат те парите от мой айбан? Било за да поддържали ниска цена и системата не приема друг начин.За това и мислех, че с онлайн разплащателни системи като револют ми е единствения вариант. Направих си револют и сега чакам понеделник да отида на място да видим какво ще стане.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)