Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iptv pro на софронов, lazyiptvdeluxe, perfect player, ott navigator или televizo ако бяха малко на брой може с VLC или MX Player ако не можеш да ги намериш пиши да ти ги пратя стават за таблет и тв бокс ако ще гледаш с телефон пиши да ти пратя iptv lite.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай
Аксесоари

Листа с 4 спортни канала от Румъния, програмата може да видите тук https://www.looksport.ro/tv/looksport/#program, който иска да пише.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Привет, има ли някаква нова листа за da player, че гледам са махнали hbo и са останали 53канала

П.С. а аз тъкмо си купих tv box
Цитирай

Да гледаш бг листата на ТВ си е жива мъка, като няма значение от плеъра ! За телефон става, но за ТВ с тази смешна резолюция ?
Цитирай

(2021-01-17, 15:23:33)Boby13 написа:  Да гледаш бг листата на ТВ си е жива мъка, като няма значение от плеъра !  За телефон става, но за ТВ с тази смешна резолюция ?

Колега не си прав, аз гледам с iptv pro и не е мъка сменя каналите бързо, както дистанционното на телевизора. Другите плеъри вършат същата работа но съм свикнал с този. За качеството в пъти е по-добро от кабелната щом жената  вече гледа бг телевизия от плейлиста. Преди гледах филми като ги качвам на флашка, сега деректно от торент без да го свалям и през kodi. Перфектно качество дори и на стари филми, направо съм се мъчил преди. Това за ,, мъката'' може да е и от плейлистата има някои зареждат бавно, Da player не ползвам не ми е удобен имам  и pro версията не може да раздели каналите по категории, ако му сложиш листа с 800 канала и повече как ще стигнеш до най - долния, на бокса добре ама на таблета?
Пс. Заради спорта сега пробвах da player да зареди листа с 13131 филма, зареди доста по - бавно и не ги изкара по сезони.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

В пъти по-добро от кабелната ? Означава, че проблемът е в кабелната ! На HD телевизор, да не говорим на 4к е мъка ! Реални дори HD каналите са с по-ниско качество ! Има страхотни iptv плеъри, много по-добри от iptv pro ! Аз си гледам онлайн филми и ТВ през руски канали, защото поназнайвам руски, като има и 4 к канали Smile Само кино каналите са поне 100-на Smile
Цитирай

И аз гледам руски филми направо от торентите без субтитри ,бг не гледам, зная руски и писмено и говоримо и нямам проблеми. Кабелната я дадох за пример не защото е лоша, а защото е по добра от Булсат и А1. Преди Wink имаше 4к канали и на Нашият Сибир си пиех кафето но след като умря съм намерил аналог. Кино каналите са много повече от 100, изтегли си lazymediadeluxe версия про, ако не можеш да я намериш пиши да ти я пратя. Гледаш филми онлайн от 9 руски торента, щом разбираш руски ще гледаш най новите филми преди кината тук. Може да инсталираш и приложенията за филми kinoDom, kino HD, kinotrend, bizon, HD videobox умря с Wink-a, стотици филми има, само време да има.
Пс. Не знам, защо не харесваш iptv player, не говоря за този дето е в магазина, този го няма там, имам ги всички но този е лесен удобен чете почти всичко, можеш да гледаш архив, ако листата позволява, можеш да си вкараш канали в предпочитани и разделя по категории.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Казах за пример само, че са над 100Smile Ползвам поне 5-6 руски iptv програми Smile Иначе си имам плейлиста с 15 4к канали Smile Wink работи Smile И както другите, посочени от Вас програми Smile HDvideobox работи Smile
Цитирай

Wink работят само ефирните така пишат във форума и го изтрих, казах, че намерих алтернатива и да работят ще спрат ще става платен. Ако продължи да работи ще го инсталирам отново. Имах на бокса ATV версията , а на таблета и телефона мобилната и сега гледам темата Wink още е закрита при руснаците

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Wink го има хакнат в 4pda.ru, както и в няколко групи в Телеграм, като освен тв има и филми Smile
Цитирай

Точно за 4pda ти говоря, темата е закрита и има отворена нова тема за дискусии и обсъждане открита на 14.01.2021г на четири дена. Точно за хакнатия Wink ти говоря и за да не греша попитах мой приятел от 4pda, който е администратор на 28 теми във форума. Каза видео бокса работи но Wink не.
,, Винк нет
Винк вроде как заблокировали''
Копирал съм част от разговора.
От телеграма след като закриха двете групи и ги изтрих. Има няколко алтернативи на wink едната е да намериш листа Забава но не от форума или от Телеграма или от Вконтакте, защото там тегли половин Европа и ще ти умре много бързо. Хубавите листи ги раздават на лични.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Аз по принцип не го използвам, но ще проверя да видя как стоят нещата ! Аз говорех за темата в 4pda.ru, а именно ,,Каталог на програми за боксове и телевизори с Андроид“ , а не за конкретната програма Smile Аз си ползвам платена на Гланц за 12 $ за година и съм доволен Smile Радвам се, че не съм сам в Космоса с гледането на руски ТВ канали и онлайн филми Smile
Цитирай

Точно тази тема е на 4 дена. Wink и аз не ползвам имам доста самообновяваща листи и доста дълго живеят вече гледам от тях. Но ако ми потрябва някой канал и не мога да го намеря поръчвам при руснаците имам доста приятели там, сега съм поръчал Аквариум, след като го няма Нашият Сибир за кафето сутрин. Wink Доста оспамихме темата. Wink

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Home 4k също е релаксиращо Smile Лек и здрав ден Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • aleks1106
Цитирай

Лек ден и на Вас!

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 1 потребител изказва благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • Boby13
Цитирай

Хайде развалиха го този да плеър

Radio Cony  - "The truth is out there!"
Цитирай

Кво стана пак с Да плеара? Някой има ли идея?
Цитирай

Написаха че от май месец ще бъде с нова цена от 12 лв. На месец

Radio Cony  - "The truth is out there!"
Цитирай

Е ние тука търсим крадната / крактната / версия, безплатна, без реклами и накъсвания. Nes pa?
Цитирай

Има нова версия 5.0.4 и малка промяна в адреса на листата.
Цитирай

Може ли малко повече информация
Цитирай

Да и аз искам. Благодаря.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

(2021-01-29, 19:07:13)Majkal2 написа:  Кво стана пак с Да плеара? Някой има ли идея?

Кой,къде написаха че ще е 12лв?
ИИийй останахме без BG TV!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Щом разчитате на плейлистата в Da Player за бг тв... работата е ясна Smile
Цитирай

(2021-01-29, 22:11:09)Boby13 написа:  Щом разчитате на Da Player за бг тв... работата е ясна  Smile

Да не би да има по добра алтернатива?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)