Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не, за телефона

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари

Здравейте. Може ли някой да сподели информация за приложение с което да мога да гледам българска онлайн телевизия на LG CX?

Samsung Galaxy J7 2017
Цитирай

Здр някой да има "Da Player" 5.1.02 премиум версия?
Цитирай

(2021-05-31, 19:11:53)SinanYI написа:  Здравейте. Може ли някой да сподели информация за приложение с което да мога да гледам българска онлайн телевизия на LG CX?
Ssiptv, home iptv... Мисля, има и други от сорта. После ти трябва само плейлист с български канали...
Цитирай

(2021-05-31, 19:11:53)SinanYI написа:  Здравейте. Може ли някой да сподели информация за приложение с което да мога да гледам българска онлайн телевизия на LG CX?

SS iptv можеш да заредиш само един лист и останалите с линкове, а в ottplayer можеш да заредиш, колкото си искаш плейлисти. Затова почни с отт направи регистрация, малко по-сложно е от ss iptv но ще се оправиш, ако не върни се на  ss iptv.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Благодаря. Някой може ли на лично да ми прати работеща плейлиста с бг канали? Тези които пробвах от предните постове не работят. Мерси

Samsung Galaxy J7 2017
Цитирай

И за мен, ако може благодаря!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Здравейте! Някои вече са разбрали , че популярен плеар стана 6 лв за нови абонати за старите остава 2 лв. И програма става мираж за доста колеги. Но има безплатна алтернатива подобна програма. Ако беше от чуждестранен форум или група щях да Ви я дам но понеже е от бг група и от морална гледна точка  мога само да Ви поканя.
Ако сте от групата на точките престоят Ви ще бъде кратък, ако изнесете нещо също, затова изберете една от двете групи. Доста неща идват и на лични, затова се присъединете към групата. Не е реклама, просто покрай пчелите сега имам много работа и нямам време да Ви търся листи. Изборът е Ваш.
https://t.me/iptvbulgariafree
Пс. Поправил съм за кои абонати ще е 6лв.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 1 потребител изказва благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • pezilink
Цитирай

Промяната в цената на DAPlayer на 2.99$ е само за нови абонати (от 01.06.2021), за старите абонати си остава 2 лева.
Само уточнявам...

Цитат:
"Последните версии на нашите приложения за Андроид и Андроид ТВ са вече достъпни за теглене от днес, 1-ви Юни, 2021 и са изцяло без реклами. Новата версия на iOS приложението ни без реклами в момента се разглежда от Apple и скоро ще бъде достъпна за теглене от App Store. Наистина се надяваме, че всички потребители без абонамент ще оценят и ще харесат тази промяна. Ние чакахме с нетърпение да дойде този момент и сме много щастливи, че най-накрая се случи.

С премахването на рекламите ползите от абонирането стават следните: пълен достъп до Вашите защитени плейлисти в .json формат, слушане на аудио или видео в бекграунд (когато приложението е минимизирано или устройството е заключено), възможност за ползване на Chromecast и AirPlay за прехвърляне на картината от мобилно устройство към телевизор, и възможност за гледане в режим Картина в Картина (Picture in Picture). Скоро ще има и допълнителни екстри към абонамента.

Освен горните промени също така променяме и цената на абонамента за нови абонаменти на $2.99 (в зависимост от региона и валутата). Много е важно да подчертаем, че тази промяна на цената важи само за потребители които се абонират от 1-ви юни 2021 нататък. Цената на абонамента за всички потребители, които са се абонирали преди 1-ви юни 2021 си остава същата, което означава, че ще продължите да плащате същата сума на месец без промяна в цената.

Много искаме да изразим нашата благодарност към всички, които ни подкрепяха до сега и за това запазваме цената на абонамента същата за всички съществуващи абонати. Наистина оценяваме подкрепата Ви и обещаваме да продължим да подобряваме продуктите и услугите си и да се опитваме да Ви правим щастливи!"

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

.....

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • aleks1106
Цитирай

Тази тема направо я закрийте. Един дава някакъв линк, който като влезеш в него няма нищо, друг прави реклама на някакъв платен плеър, ама видите ли за стари абонати било ефтино, още малко и ще ти плащат да го ползваш и т.н., пълна скръб.
Цитирай

Който има Мод версия на плейъра да даде линк кво се правите на важни
Цитирай

Проблема, е че няма плейлисти за да плеъра. Иначе приложението се намира. Имам го, но няма работещи постоянно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2021-06-06, 22:21:54)juspar написа:  Тази тема направо я закрийте. Един дава някакъв линк, който като влезеш в него няма нищо, друг прави реклама на някакъв платен плеър, ама видите ли за стари абонати било ефтино, още малко и ще ти плащат да го ползваш и т.н., пълна скръб.

Lol Не ти ли се е случвало да запазиш негативното си мнение по някой път!
Като не ти харесва пропусни някой друг ред!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • aleks1106
Цитирай

Предлагам да бойкотираме никой да не му плаща да го видим тогава какви 6лв ще иска
Цитирай

(2021-06-06, 22:21:54)juspar написа:  Тази тема направо я закрийте. Един дава някакъв линк, който като влезеш в него няма нищо, друг прави реклама на някакъв платен плеър, ама видите ли за стари абонати било ефтино, още малко и ще ти плащат да го ползваш и т.н., пълна скръб.

Колега ти двата поста по диагонал ли ги прочете, че не ги разбра? В групата също не можа да се справиш. И в безсилието си написа един пост с  правописни грешки и стигна до кардиналното решение да се закрие темата, вместо културно да поискаш. Добре, че постовете, които не разбра, бяха два иначе можеше да поискаш да закрият форума. Не е ли по-добре, вместо да се закрива темата ти да я заобикаляш?

И без това не си помогнал на никой със съвет или споделил нещо за другите. Затова мисля, че никой няма да забележи отсъствието ти.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 6 потребители изказват благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • alexbg67, Compare, laleff, lapduh, na_ti_sq, pezilink
Цитирай

Колеги може ли някой на лично бг M3U ако има моля
Цитирай

(2021-06-07, 16:58:08)aleks1106 написа:  Колега ти двата поста по диагонал ли ги прочете, че не ги разбра? В групата също не можа да се справиш. И в безсилието си написа един пост с  правописни грешки и стигна до кардиналното решение да се закрие темата, вместо културно да поискаш. Добре, че постовете, които не разбра, бяха два иначе можеше да поискаш да закрият форума. Не е ли по-добре, вместо да се закрива темата ти да я заобикаляш?

И без това не си помогнал на никой със съвет или споделил нещо за другите. Затова мисля, че никой няма да забележи отсъствието ти.

Кротко, къде, кога  и  как ти не можеш да ми даваш наклони. За правописната грешка е умишлена, ама ти нали си велик. Казвам ти от линка където си го дал  през телефона нищо не ставаше, по времето, когато съм писал. Само да вметна тогава писах, от телефона при кошерите и аз като теб.
Цитирай

(2021-06-08, 19:01:26)juspar написа:  Казвам ти от линка където си го дал  през телефона нищо не ставаше, по времето, когато съм писал.  

Щом ти се е получило после, защо не си редактира поста? И втория пост, къде видя, че ти дават пари? Великият си ти щом взе да закриваш теми. Нямам намерение да влизам в полемика с теб. Ясен си ми.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 1 потребител изказва благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • pezilink
Цитирай

Блокирай го и приключваш с него, и без това умишлено бута темата към катинар.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • aleks1106
Цитирай

(2021-06-08, 20:02:32)aleks1106 написа:  Щом ти се е получило после, защо не си редактира поста? И втория пост, къде видя, че ти дават пари? Великият си ти щом взе да закриваш теми. Нямам намерение да влизам в полемика с теб. Ясен си ми.

Никъде не съм писал, че дават пари - това беше ирония. Не съм конфликтен, не очаквах да се засегнеш. Много бързо ги определяш хората, с 3  изречения  написани ог тях и са ти ясни? Живи и здрави!
Цитирай

Да вметна и аз, че не правя реклама на никого, а след като колегата написа, че абонамента за DAPlayer става 6лв, уточних че това се отнася за новите абонати и постнах инфото от самия плейър. Всеки сам си решава дали и за какво да си дава парите - мен 2лв ме устройват докато плейлиста си работи.
Ако темата е само за безплатни решения, каквито нашего брата българина най-много обича, извинявам се!

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
[-] 2 потребители изказват благодарност на karloson за това мнение:
  • kamenvo, trolazol
Цитирай

Тази тема стана пълна кочина и кенеф както и самият форум. Нищо полезно няма вече тук, само безмислени постове. Въпреки всичко споделям стриймове на някойлко телевизии които съм си ги направил да си ги гледам на компа.Избягвам да бъда полезен където и да е защото ми е писнало от олигофрени разбирачи. Чао
https://dox.abv.bg/download?id=bae2375c24# - Линк за сваляне
Цитирай

Здравейте, дайте на лично листа с бг каналите. Благодаря предварително

BLACKVIEW Bv8000pro
Цитирай

Един такъв въпрос просто от любопитство, адрес и мак заредени в Сталкер плеър за Уин работят, същите заредени в Тивимейт излизат като избор, но на всеки канал дава 404. Мейта е легален, с листи няма ядове. Милс, ако чете все още?.. Искам да го видя. как се справя с МАКовите поля... Smile

ПП
Ако в адресните полета има грешна информация, Мейта не обработва данните, така че това отпада.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)