Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Просто невероятно при мен всичките работят БРАВО!

Nexus S I9023 -> Galaxy S III Pebble Blue 4.1.2 I9300XXELLC
Цитирай
Аксесоари
#77

ostell написа:Здравейте! Нов съм с андроид и със смартфон изобщо...Искам само да помоля ако някой си е купил TV Player Full да го качи по простата причина, че съм със Samsung Galaxy GIO и линковете за стрийм не ми бачкат.А DEMO-то на Playera ми подкарва NOVA ,а и поради това че няма как да си я закупя... Smile Мерси предварително!!

Offtopic

Ако на някой му се намира Mitsubishi Lancer нека да ми го подари,че аз немога да си го купя
Благодаря ви предварително Confusedtupid:
Цитирай
#78

Колеги, нов съм с Андроид и обяснимо повечето неща, които пишете са ми непонятни.
За няколо дни ровене във форума най-вероятно ще ми се изясни картинката, но сега ми стана интересно за Стриймването.
Свалих Daroon Player след това на Стрийм като дам Add и въведа някой от посочените адреси ми изписва Failed to play, please select action "Play again, Play next..." и т.н. Пък гледам, че при всички тръгват.
Дайте идея къде греша?
Цитирай
#79

@valka_pone пробва ли тези: Online TV с IPTV (Vivacom), а в края на поста без значение доставчика!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#80

valka_pone написа:Колеги, нов съм с Андроид и обяснимо повечето неща, които пишете са ми непонятни.
За няколо дни ровене във форума най-вероятно ще ми се изясни картинката, но сега ми стана интересно за Стриймването.
Свалих Daroon Player след това на Стрийм като дам Add и въведа някой от посочените адреси ми изписва Failed to play, please select action "Play again, Play next..." и т.н. Пък гледам, че при всички тръгват.
Дайте идея къде греша?
Два са вариантите - не си въвел правилно адреса, или нета ти е твърде слаб или изобщо го нямашSmile))
П.С: Сега си спомням, че аз като инсталирах Daroon Player ме попита за инсталиране на някакви кодеци. Теб пита ли те и инсталира ли ги?

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#81

valka_pone написа:Колеги, нов съм с Андроид и обяснимо повечето неща, които пишете са ми непонятни.
За няколо дни ровене във форума най-вероятно ще ми се изясни картинката, но сега ми стана интересно за Стриймването.
Свалих Daroon Player след това на Стрийм като дам Add и въведа някой от посочените адреси ми изписва Failed to play, please select action "Play again, Play next..." и т.н. Пък гледам, че при всички тръгват.
Дайте идея къде греша?
Надявам се,че опитите са през WiFi ?
Цитирай
#82

През Wi-fi са да.
Не е заради скоростта на нет-а. Силен е трафика.
Сега ще пробва още някой, но според мен нещо не правя както трябва. Не е възможно да греша и при 4-те адреса.
ПП. За кодеци не ме е питал

PS Не съм пробвал това, което е предложил centur
Сега ще пробвам

ПП2 Стана. Мерси момчета
Цитирай
#83

valka_pone написа:През Wi-fi са да.
Не е заради скоростта на нет-а. Силен е трафика.
Сега ще пробва още някой, но според мен нещо не правя както трябва. Не е възможно да греша и при 4-те адреса.
ПП. За кодеци не ме е питал

PS Не съм пробвал това, което е предложил centur
Сега ще пробвам

ПП2 Стана. Мерси момчета
Къде беше грешката?Smile)

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#84

Аз използвах това:
http://www.mobilebulgaria.com/forum/read...7&cat_id=1

Уникален бизнес - Пазарувай и печели!
Цитирай
#85

Сложих я,но за съжаление не става.Зарежда и почти веднага буферира.И през 3 и 2 G и през WI-FI изхвърля.Не става въпрос за 7 лева,просто не работи.
Цитирай
#86

Търсих начин за вкарване на списък с телевизии и намерих начин с Daroon Player (бетата версия 1.1.0: Download поддържа и offline инсталиране на кодеци, които могат да се свалят от тук: Codecs). Трябва Root Explorer, с който да се замести файла media_store.db от папката /data/data/com.daroonsoft.player/databases/ с този media_store.db.
Файла се редактира със SQLite (може и с плеара, ама е много бавно и трудоемко Big Grin). Ето картинка показваща включените телевизии: sqlite maestro.

Бях направил един файл с IPTV и който иска да ползва IPTV, моля да се регистрира на сайта: http://iptv.bg/watch и сам да си направи стриймовете, за да му работят коректно.
Цитирай
#87

vl@di написа:Търсих начин за вкарване на списък с телевизии и намерих начин с Daroon Player (бетата версия 1.1.0: Download поддържа и offline инсталиране на кодеци, които могат да се свалят от тук: Codecs). Трябва Root Explorer, с който да се замести файла media_store.db от папката /data/data/com.daroonsoft.player/databases/ с този media_store.db.
Файла се редактира със SQLite (може и с плеара, ама е много бавно и трудоемко Big Grin). Ето картинка показваща включените телевизии: sqlite maestro.

Бях направил един файл с IPTV и който иска да ползва IPTV, моля да се регистрира на сайта: http://iptv.bg/watch и сам да си направи стриймовете, за да му работят коректно.
Така или иначе, като сменят адреса на стрийма, пак ще трябва ръчно да се едитва списъка с каналите.
За Daroon Player и адреси на стриймовете писах още на предната страница. Браво за труда, въпреки товаSmile
П.С: А може да си направите и шорткъти с AnyCut за всяка телевизияSmile Така не е нужно да имаш стриймовете в Daroon Player-а, а само да е инсталиранSmile) Ако има желание, ще обясня аз как съм си изкарал шорткътитеSmile))

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#88

Аз ползвам линковете в края на темата https://www.androidbg.com/forum/topic150...chika.html + VlcPlayer - за него има пък линк в началото. И за не минавам през copy и paste на адресите си ги вкарах във googledocs ,като цъкна на линка директно ме пита дали да го отвори със Vlc.

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#89

Imaginary написа:Така или иначе, като сменят адреса на стрийма, пак ще трябва ръчно да се едитва списъка с каналите.
За Daroon Player и адреси на стриймовете писах още на предната страница. Браво за труда, въпреки товаSmile
П.С: А може да си направите и шорткъти с AnyCut за всяка телевизияSmile Така не е нужно да имаш стриймовете в Daroon Player-а, а само да е инсталиранSmile) Ако има желание, ще обясня аз как съм си изкарал шорткътитеSmile))
Точно на 2 дни сменят линковете на IPTV стрийм, което си е неудобно. То като е така май по-бързо става да се редактират стрийм линковете в самият Android (да се копират от asx файловете напр. със ES текстовия редактор). Видях ти темата и ми хареса, как си направил иконките на самите телевизии. +1 за труда.
Цитирай
#90

Аз си купих въпросното приложение след което извадих линковете на по-гледаните телевизии и ги събрах в web страница. Ако някои има интерес да ми пише за да му дам URL.

Що се отнася до самото приложение, не мисля че цената му е висока, при положение че разработчикът си е направил труда да събере стриймове за доста телевизии. Друг е въпроса, че въпросните стриймове са собственост на трети лица Smile

П.С. надявам се мнението ми да не е прозвучало пропагандно :whistle:

Sent using HTC Desire HD
Цитирай
#91

линковете ги подкарвам през Daroom player, но работят 2-3 минути и после спират. Защо така?
Цитирай
#92

Radirad написа:линковете ги подкарвам през Daroom player, но работят 2-3 минути и после спират. Защо така?
И какво ти дава спре стрийма?! Слаб ти е нета, друга причина няма според мен.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#93

centur написа:
advokat_nikolov написа:Centtur, не знам как гледаш Тв7 и бТВ Екшън като искат inhatch plugin Tongue Кажи ква е тайната

Няма тайна, има тема затова: https://www.androidbg.com/forum/post222330.html#p222330

Единственото условие е: доставчика на интернет да е Vivacom и да ползваш Vplayer или BS Player за стрийминг (може и други, но не съм ги пробвал).
Мерси за полезната информация. . . обаче незнам как да гледам тв + в галакси таба. . . На лаптопа показва идеално, но с андроида как ще стане не знам.
Между другото благодаря ти и за помоща за sygic 11.2.2. . . Smile

Samsung Galaxy S4 mini
Samsung Galaxy Tab P1000
Цитирай
#94

Закупих си и аз програмата. +1 за автора на програмата. Гледам BTV Action вече 45 мин, без прекъсвания. Знам, че има и други начини, но реших да пробвам и този. :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#95

Tv Player Full v1.2.4
http://www.filesonic.com/file/4006763355...v1.2.4.zip
Цитирай
#96

centur написа:
advokat_nikolov написа:Права е мадамата. По принцип с Андроид могат да се гледат 6 български телевизии : Канал 1, БТВ, Канал3, БГТВ, Еврофутбол ТВ, BNT Word. За всички останали български телевизии освен Флаш се иска допълнителна приставка, която не е налична за Андроид, но е налична за АйОес. Така че освен тия 6 телевизии, коитоо можем да имаме на букмаркове, други български приложението не може да предложи, т.е. 7 лв са много, освен, ако потребителят има нужда от чуждестранни телевизии от различни страни.

С IPTV и интернет от Vivacom спокойно си гледам:

BTV
BNT
BTV COMEDY
TV7
SUPER7
BTV ACTION
BBT
VTK
VTV
BNT WORLD
TV1
EX
FASHION TV
TRAVEL TV
BMW AND MINI TV
COMMUNITY TV
TIANKOV TV
FOKLOR
THE VOICE TV
CITY TV
LATINA F
AHAT TV
JAM ON IT
ECONOMICS TV
FRANCE 24 ENGLISH
FRANCE 24 FRANCAIS
865 TV

Има и още, но са платени.



А да те питам колега по какъв начин ги гледаш имам в предвид с кой плеър?

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай
#97

pasatbg написа:
centur написа:
advokat_nikolov написа:Права е мадамата. По принцип с Андроид могат да се гледат 6 български телевизии : Канал 1, БТВ, Канал3, БГТВ, Еврофутбол ТВ, BNT Word. За всички останали български телевизии освен Флаш се иска допълнителна приставка, която не е налична за Андроид, но е налична за АйОес. Така че освен тия 6 телевизии, коитоо можем да имаме на букмаркове, други български приложението не може да предложи, т.е. 7 лв са много, освен, ако потребителят има нужда от чуждестранни телевизии от различни страни.

С IPTV и интернет от Vivacom спокойно си гледам:

BTV
BNT
BTV COMEDY
TV7
SUPER7
BTV ACTION
BBT
VTK
VTV
BNT WORLD
TV1
EX
FASHION TV
TRAVEL TV
BMW AND MINI TV
COMMUNITY TV
TIANKOV TV
FOKLOR
THE VOICE TV
CITY TV
LATINA F
AHAT TV
JAM ON IT
ECONOMICS TV
FRANCE 24 ENGLISH
FRANCE 24 FRANCAIS
865 TV

Има и още, но са платени.



А да те питам колега по какъв начин ги гледаш имам в предвид с кой плеър?

Аз ползвам Daroon player и нямам никакви проблеми.
Цитирай
#98

Стига бе, хора 7 лева са твърде много за тва...
Цитирай
#99

Па и не работят половината канали :O
Цитирай

Програмката не работи. Предлагам темата да се свали от модератора
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)