Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

grenlould написа:Добре де, интересно ми е от-къде могат да се видят тези стриймове, че тука се мъча вече 2 часа на няколко програми дето ги гледам на компа и не-мога да им намеря стриймовете, много интересно как става номера...някакви идей?
Firebug - Firefox addon.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
Аксесоари

Imaginary написа:
grenlould написа:Добре де, интересно ми е от-къде могат да се видят тези стриймове, че тука се мъча вече 2 часа на няколко програми дето ги гледам на компа и не-мога да им намеря стриймовете, много интересно как става номера...някакви идей?
Firebug - Firefox addon.

Инсталирах този "Firebug" във Firefox-a като добавка, но как точно да работя с него, че да виждам стриймовете на програмите който гледам в ТВсайтовете?

Poco F4 GT 256/12+7gb Snapdragon 8 Gen 1/Adreno 730
Цитирай

Ето някои стриимове: BTV - mms://67.159.54.219/onlineBTV-HQ ; BTV CINEMA - mms://video.djtacho.com/onlineBTVCINEMA-HQ ; BTV LADY - mms://video.djtacho.comBTVLADY-hq ; NOVA TV - mms://94.156.248.42/nova_live_q3.wmv
Цитирай

Имам и още някои. Wink
Цитирай

Giovanni написа:Имам и още някои. Wink
Ами дай ги и тях де.Кво е тва имам и още някой Confusedtupid:

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Дай 8лв и си я купи като мен. Заслужава си от всякъде. Вече има и Нова спорт.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ако кажеш коя е програмата бих си я купил, щом казваш че си заслужава !!!

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Даите си скаиповето и след 3-4 часа ще ви пратя.
Цитирай

mitice написа:Даите си скаиповето и след 3-4 часа ще ви пратя.
Не можеш ли просто да я качиш някъде :?
Цитирай

2 пъти давам skype & mail и нищо ....

Пич качи ги някъде и пусни линка тук.

Xiaomi Mi5

Цитирай

Не знам как.
Цитирай

divdivak написа:Ако кажеш коя е програмата бих си я купил, щом казваш че си заслужава !!!
Има я в Маркета.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

А мога ли да съм сигурен че тук в Гърция бтв-тата ще работят защото все още не съм виждал работещ стреем на БТВ

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Не няма да може да си сигурен дори се съмнявам че и тази програма има работещ в момента стрийминг на някой от каналите на БТВ те самите плашат със съд всеки който дръзне да пусне някой от тяхните канали (няма значение законно или не) мисля че само bgtelevizia успяха да удържат положението.

Цитирай

Тези стриймове които дадох никой не казва дали стават. Пост 153
Цитирай

Работят.
Цитирай

Ето още някои : Cherno More mms://87.120.201.2/chmore_live_direct_q3.wmv ; On Air mms://87.120.201.2/msat_live_direct_q2.wmv ; Kanal0 mms://stream.kompasbg.com:8081 ; VTV mms://87.120.201.2/vtv_live_direct_q2.wmv ; EBF TV mms://87.120.201.3/economica_direct_q2.wmv ; BNP http://bnptv.info:10801 ; Tiankov TV mms://tiankov.netguard.bg:8456 ; Cartoon classics mms://72.13.93.186/cartoonclassics?MSWMExt=.asf ; TV1 mms://64.150.191.210:8082
Цитирай

Пробвахте ли телевизийте нищо не казвате :/
Цитирай

Работят без проблем единствено не работи BTV LADY това от първите стриймове тези все още не съм ги пробвал.

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

BTV LADY си работи току що го пробвах. Smile
Цитирай

Работи да.
Цитирай

@Giovanni много ти благодаря за стриймовете. Всичко работи отлично. Само с нормалното БТВ ударих на камък. С дарон плеър съм и след като копирам линка ми дава невалидно URL.
Цитирай

BTV работи не знам защо не работи при теб. Провери внимателно стрийма .
Цитирай

Здравейте,
Може ли да направите стриймовете като преки пътища зада мога да ги отворя от тела защото с копиране нещо не ми се получава.

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай

Няма да копираш, изтегляш си DAROON PLAYER от МАРКЕТА и пишеш стрийма в него в СТРИЙМОВЕ и готово.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)