Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся безплатна програма за синхронизиране на папка към облак
#1

Привет.
От известно време съм активирал записването на проведените разговори и това ми реши няколко недоразумения.
Записите се записват на телефона - там проблем нямам. Искам папката с Callrecords да се синхронизира автоматично на определено време и новите записи да се качват на облак /по възможност в pCloud, но не е задължително/. Инсталирах FolderSync. Не е много френдли откъм настройки, но успях да я настроя за работа. Но синхронизирането на определен период не работи. Трябва да синхронизирам ръчно.
Моля предложете тествана от вас безплатна програма за целта с работещо Scheduled Sync. Колкото по-проста - толкова по-добре.
Цитирай
Аксесоари
#2

Модната версия на Autosync - File Sync & Backup се намриат (поддържа и pCloud).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#3

(2022-07-13, 11:54:59)Чо написа:  Модната версия на Autosync - File Sync & Backup се намриат (поддържа и pCloud).

Мерси. Леко съм резервиран към моднатите. Дано се намери нещо безплатно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesodimov за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
#4

Terabox

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#5

(2022-07-13, 12:26:28)fu4ko написа:  Terabox

Опцията за Automatic folder backup е възможна само за Premium users. ВИЖ
Цитирай
#6

Аз също като тебе търсих подобна програма, накрая прежалих 10 лв. за FolderSync.
Успех!

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#7

(2022-07-13, 20:16:08)Mikk написа:  Аз също като тебе търсих подобна програма, накрая прежалих 10 лв. за FolderSync.
Успех!

При теб синхронизирането на определен период работи ли ? Защото разликата между безплатна/платена версия е наличие/липса на реклами. Нищо повече.

Допълнение: в желанието си да съм попълнил всички данни съм попълнил и имената на безжичните мрежи, които са налични. Там е бил проблемът. След тяхното изтриване синхронизирането стана.
Цитирай
#8

Ползвам и пиклоуд, настроил съм го когато отворя приложението всичко да се качва. Въпрос на настройки. Не ти трябва допълнителна програма. Настройваш апа от къде да качва, за там пренастройваш и записите. Може да се качват и автоматично, но аз не съм избрал тази опция нарочно.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

(2022-07-14, 19:02:37)pepy1 написа:  Ползвам пиклоуд, настроил съм го когато отворя приложението всичко да се качва. Въпрос на настройки. Не ти трябва допълнителна програма. Настройваш апа от къде да качва, за там пренастройваш и записите. Може да се качват и автоматично, но аз не съм избрал тази опция нарочно.

В pCloud автоматично могат да се качват само снимки и видео.
Цитирай
#10

Понеже не ползвам телефон като твоя и не знам, дали има начин да се пренасочат вече записаните файлове в папка видео и снимки?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#11

(2022-07-15, 10:46:05)pepy1 написа:  Понеже не ползвам телефон като твоя и не знам, дали има начин да се пренасочат вече записаните файлове в папка видео и снимки?

Дори и да има възможност за пренасочване, pCloud автоматично качва файлове с разширение .jpg и .mp4. А записите на разговори, поне при мен, са .amr.
Цитирай
#12

За Триене.

Здравейте ,
Не мога да синхронизирам с FolderSync Про чрез SMB 1,2,3 данните в телефона със Nas Serverа?
Някой знаели как мога да ги синхронизирам ?
Преди година ставаше без проблеми сега с поновите версии не става някак си !Не изключвам че и аз мога да греша някъде .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)