Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone 9
#26

Мда, и аз съм на април и старата версия. Моя не е от румънския битак.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bo6o за това мнение:
  • eneuro
Цитирай
Аксесоари
#27

Таман гледах как да го инсталирам ръчно ъпдейта, и той взе че се появи тая заран. До тук всичко е точно.
Цитирай
#28

Колеги, най-накрая го поръчах през немския Амазон. То е цяло чудо да се добереш до него.
Но въпрос за тези, които вече го имат и са мигрирали - приложението им прехвърля ли паролите и състоянието на приложенията или човек трябва да се логва наново (защото едно време Хонър-а директно ме беше логнал без да трябват пароли)?

Zenfone 9 | GTR Mini
Цитирай
#29

Здравейте, някой да има успешно подкарани VoLTE и VoWiFi на телефона?
За Vivacom става въпрос.
Цитирай
#30

Колеги, най-сетне след не знам колко разправии телефонът е при мен.
За телефона е говорено доста, само ще добавя тази тема https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...55&st=8200 понеже къстъмизацията е една от слабите му точки.

Zenfone 9 | GTR Mini
Цитирай
#31

Здравейте и аз съм се насочил към този телефон. Няма по-добър вариант за компактен телефон към момента. В момента съм с Realme gt neo 2. Дисплея като качество как ви се струва в сравнение с други телефони които се ползвали? В няколко ревюта казват, че екрана му розовее и не е толкова видим под ъгъл. Вие с какви впечатления сте от екрана?
Цитирай
#32

На 4PDA има доста мнения на потребители за модела, може да попиташ и там - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • gtc
Цитирай
#33

Някой ползвател на телефона с преки впечатления, да ги сподели??
Visslar

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#34

Екстра е телефона, само от тази заран има нещо странно, което ме дразни. Горе в лентата се появи и стои постоянно иконката за локация. Преди се появяваше, само ако някоя програма локализира(мапс, прогноза и т.н.). Въпросът ми е някой друг има ли такива наблюдения и може ли нещо нонстоп да ползва гпса(ни батерия пада по бързо, ни в списъка с програми, които ползват локацията има нещо странно)?
Цитирай
#35

Здравейте, от няколко дни съм със Zenfpne 9 и вече съжалявам, че похарчих толкова пари... Главното ми разочарование е от екрана, предполагам има някакъв софтуерен дефект, но не мога да ползвам гаранция защото е купен оллайн от друга държава.
Екранът е доста тъмен, бялото сивее и има жълт отенък. На 70 % яркост е по-тъмен от 30% при стария ми Сони XZ1 compact.. Пробвах различни настройки, рестарт, нулиране на всички настройки и нищо не помага.... Може ли някой да сподели как е яркостта на вашите дисплеи и ако имате някакви предположения или решения за моя проблем, ще бъда много благодарен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)