Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Привет,

Някой успял ли е да подкара 5G на някой от нашите оператори? Също, моля споделете как ви е обхвата и на кой оператор сте, моля.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tavetan за това мнение:
  • 10Micron
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се предлага тук официално и затова няма как да работи пълноценно в нашите мрежи, обхватът е добър с физическа карта на Vivacom.

 
Цитирай
#3

С руут-ване на телефона го подкарах на Yettel, но само за проба, после го махнах.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#4

По каква причина, проблеми в работата на устройството ли?

 
Цитирай
#5

Аз също го подкарах на Р6Р на А1 и го спрях. Няма смисъл от него, само пада по-бързо батерията. Тествах го в сграда стигна 700 Mbps. Целта ми беше да пусна VoLTE, но не успях.

Samsung Galaxy S4
[-] 1 потребител изказва благодарност на pavelcheto за това мнение:
  • 10Micron
Цитирай
#6

(2022-09-28, 15:08:56)pavelcheto написа:  Аз също го подкарах на Р6Р на А1 и го спрях. Няма смисъл от него, само пада по-бързо батерията. Тествах го в сграда стигна 700 Mbps. Целта ми беше да пусна VoLTE, но не успях.

С руутване ли го подкара или със стоковия Андроид? И с коя версия - 12 или 13?
Цитирай
#7

С руут. На стоковия ром. И с двете версии работи.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#8

А как така 4G работи с Пикселите без проблем, а 5G - не? Двете технологии не са фундаментално различни. За 4G не се ли изисква същото сертифициране от мобилните оператори, както за 5G?
Цитирай
#9

(2022-10-03, 04:39:37)Cv3T0m1R написа:  А как така 4G работи с Пикселите без проблем, а 5G - не? Двете технологии не са фундаментално различни. За 4G не се ли изисква същото сертифициране от мобилните оператори, както за 5G?

Настройки в модема на телефона. 5г работи само с определени оператори, на останалите не. Всъщност и на останалите оператори и 4г не може да работи пълноценно пак заради настройки на модема.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)