Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Прехвърляне на номер от Yettel към Vivacom
#1

Здравейте. От доста време го мъдря този въпрос и се чудя дали някой може да даде мнение дали си заслужава. Абонат на Globul/Telenor/Yettel съм о 18 години с един и същ номер. Никога не съм имал проблеми с надписване на сметки и прочие, но наблюдавам от известно време, че Vivacom пускат много по- добри оферти. Пример една и съща такса във Вива ще ми излезе 31.99 а в Йеттел е 39.99лв. Стоях в Йеттел заради айфоните, но от както Вива ги поддържа реално нищо не ме задържа. Чувал съм много лоши отзиви за покритието и интернета на Вива спрямо Йеттел. Ако някой може да ме насочи заслужава ли си, за да не си вкарам таралежа в гащите и да се чудя как да се връщам пак в Йеттел.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми на Yettel в две села където ходя нета е трагедия, съответно и сигнала.Минах на Вива на ваучер и се родих.Сигнала е по добър и нета също.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#3

По мои наблюдения покритието на Виваком е доста по-добро от това на йетел.
Цитирай
#4

Преди 7 месеца минах от теленор към виваком и съм доволен. До сега не съм имал проблем с плкритието или сметката. Съпругата ми също си прехвърли номера, като тя има и кабелна с интернет на нейно име. След преминаването й към вива, първите 3 месеца не плащаше такса за мобилни услуги.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#5

За всичките тия години един път не са ми направили някаква остръпка от нещо или специална оферта или каквото и да било. Не съм някакъв маниак все да съм на изгодното и да съм на "кирия" както се вика, но е малко дразнещо. Вива подаравят адаптер за зареждане примерно с айфона Йеттел ..., нон стоп на сайта им има някакви промоции, подаръци а Йеттел само скъпи такси. Лоялен съм към тях, но политиката им започна да ме дразни честно казано и за това съм се запътил към прехвърляне на номера.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#6

Вземи една предплатена карта на Виваком (Viva Free2Go) и провери как е покритието там, където те интересува. Картата може да се ползва като с абонаментен план - MixL+, който е много изгоден.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)