Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на женски смарт часовник
#1

Здравейте,

Под женски имам предвид да е по-малък на размер, защото 46мм на ръката ще изглежда грубо. Батерията да издържа колкото се може повече. Няма да се използва активно за спорт. Бюджет 350 - 400лв.

Благодаря

P.S. Сега гледам тоя Huawei watch gt3 elegant. Пише, че е с Harmony OS. Дали ще му работят всички функции на Realme 9 pro? И цената ме устройва с онлайн промоцията.

https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chas...T/p/575701

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е един от много красивите дамски смарт часовници. Приятелка го ползва с телефон Samsung и не се е оплакала от нищо до момента. Обичайно не всеки ползва всичко. За какво най-вече ще го ползва приятелката ти?

Аз в момента съм със Samsung Galay Watch4. Аз също търсех малък и компактен часовник, който да не ми стои, като водомер Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

Huawei watch gt3 pro - белият керамичен е най-красивият дамски смарт, който съм виждал.


[Изображение: 27037810556958.jpg]


Но надхвърля доста бюджета
Цитирай
#4

И аз съм за GT3 elegant ( И вече избираш по каишка дали да е с кожена или онези металните, мрежестите)
За проблеми с Huawei съм чувал само при работа с iOS - не можеш да качваш музика на часовника, не можеш да сменяш къстъм циферблати и да купуваш такива.
Но това се отнася за серията GT2.
С RealMe едва ли ще има проблем, но най-добре ще работи с телефон на Huawei. Просто екосистемата е такава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)