Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei GT 3 Pro 43mm White Ceramic или Watch 5 Samsung
#1

Здравейте, колебая се между тези два модела. Телефона ми е Самсунг ,ако има значение...
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих заложил на самсунга.
Цитирай
#3

Ако зареждането на 2-2,5-3 дни не ти е проблем - Самсунга.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • elena88
Цитирай
#4

Не е проблем зареждането , вчера в единия оператор ме убеждаваха че самсунг не струва пред Керамична каишка , дизайн , функции... досега ползвах Актив 2. Подарих го .
Разликата в цената е над 300лв .. но само по дизайн и батерия ли?
Спортувам и основно затова го ползвам.
Цитирай
#5

Единия (Самсунга) е истински смарт часовник, другия е детска играчка.
Според мен за спорт между двата - самсунга, а иначе Гармин или други непопулярни тук марки.
Цитирай
#6

(2022-09-29, 13:10:19)emzo написа:  Единия (Самсунга) е истински смарт часовник, другия е детска играчка.
Според мен за спорт между двата - самсунга, а иначе Гармин или други непопулярни тук марки.

Защо детска играчка ? Гармин препоръчай модел .
Цитирай
#7

Изгледай няколко ревюта на хуавейския и самсунгския и ще разбереш.
Цитирай
#8

Щом спортуваш активно, чакай Самито да ти изкара три дни, макс 2.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#9

(2022-09-29, 15:13:24)vovalinder написа:  Щом спортуваш активно, чакай Самито да ти изкара три дни, макс 2.

2дни максимум , повече не
Цитирай
#10

(2022-09-29, 16:47:10)elena88 написа:  2дни максимум , повече не

Да, това ми е прогнозатаSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#11

(2022-09-30, 06:46:17)vovalinder написа:  Да, това ми е прогнозатаSmile

Ще го зареждам , ако като функции ми върши повече работа.
При оператор ми казаха ,че не става Хуавей бил на светлинни години...
Цитирай
#12

(2022-09-30, 15:00:42)elena88 написа:  Ще го зареждам , ако като функции ми върши повече работа.
При оператор ми казаха ,че не става Хуавей бил на светлинни години...

Вкъщи жена ми е със Самсунг 4, аз с ГТ 2 Про, едва ли въпросните за които питате имат кой знае каква разлика.

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • elena88
Цитирай
#13

(2022-09-30, 15:15:31)vovalinder написа:  Вкъщи жена ми е със Самсунг 4, аз с ГТ 2 Про, едва ли въпросните за които питате имат кой знае каква разлика.

Благодаря,  а Самсунг 4отново ли 2 дена държи батерия ? Доволна ли сте от часовника?
Цитирай
#14

(2022-09-30, 21:32:20)elena88 написа:  Благодаря,  а Самсунг 4отново ли 2 дена държи батерия ? Доволна ли сте от часовника?
Да и той 2 дни държи, аз съм доволЕН от моята, жена ми от нейната неSmile

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#15

(2022-09-30, 22:21:43)vovalinder написа:  Да и той 2 дни държи, аз съм доволЕН от моята, жена 9ми от нейната неSmile

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Защо не? Днес ще си взема и се колебая Самсунг , Гармин също имат добри модели...но при условие че ще се ползва със Самсунг телефон , не знам дали ще е ок
Цитирай
#16

(2022-10-01, 08:18:42)elena88 написа:  Защо не? Днес ще си взема и се колебая Самсунг , Гармин също имат добри модели...но при условие че ще се ползва със Самсунг телефон , не знам дали ще е ок
Жена ми е със Самсунг телефон, и не спортува активно, вечер го изключва за да и изкара 2 максимум 3 дни.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • elena88
Цитирай
#17

(2022-09-29, 11:25:50)elena88 написа:  Не е проблем зареждането , вчера в единия оператор ме убеждаваха че самсунг не струва пред Керамична каишка , дизайн , функции... досега ползвах Актив 2. Подарих го .
Разликата в цената е над 300лв .. но само по дизайн и батерия ли?
Спортувам и основно затова го ползвам.

Щях да ти пиша да си вземеш този който те привлича, но за спорт, аз лично ползвам Samsung Galaxy Watch 4. Гледах едно ревю на което ми направи впечатление, че при отчитане на показатели при тренировка SGW 4 се справя по-добре от SGW 5, но това според мен ще се промени със следващите актуализации на SGW 5.

Друго за което е хубаво да си информирана е че ако нямаш телефон Samsung ще имаш ограничения във функционалността, както и по-голям разход на батерия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • elena88
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)