Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Плеър в сайт-не възпроизвежда тв стрийм ?
#1

Здравейте! не съм сигурен дали тук е мястото за тази тема, но ще продължа все пак.

Пробвам да вградя възпроизвеждане на тв стрийм в сайт, но не се получава. С линк от Ютуб става, с тв линк не става. Това е с Хроме, Мозила и какви ли не други, които пробвах. Резултат има за момента само с UC Brouwser - Kaтерицата, която става и за Уиндос и за Андроид. Преди години съм правил бегли проби и нямаше проблем, сега какво пропускам да се направи? Търся отговор от доста време, но не намирам нещо ясно и показно в Нета. Не съм разбирач, не ми е толкова нужно подобно решение, но все пак тръпката да разбера ме мъчи вече повече от 2 седмици ! Кажете моля, предположения и решения.
Цитирай
Аксесоари
#2

Линк на stream-a би могъл да помогне доста за полезен отговор Wink

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#3

Ето : http://superbits.tv:2095/f0htWYB6/fcGD1J3j/49927
някакъв детски тв канал
Цитирай
#4

И при мен не го отваря с хром и мозила, иначе линка е активен, с mx player тръгва без проблем.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на venko1407 за това мнение:
  • Monroe
Цитирай
#5

Питах и в Калдата форума, ......... , но и там няма кой да обясни. Че толкова ли е сложно вече това нещо. Как го направиха тези идиотчета, които създават браузърите, всичко да е супер идиотско и трудно !?
Цитирай
#6

Codec-a е MPEG 1/2 (mpgv и mpga) и 12600 Kbps! = над 5,4 GB трафик на час!
Този кодек мисля, че отдавна е отхвълен/премахнат от browser-и като натоварващ и поглъщащ много енергия и може би само някои browser-и продължават да го поодъжат (подбно на flash или silverlight).

Погледнато набързо може би някой HTML5 player като MPEG-DASH би бил от полза, но това предполага малко повече познания и време.

Ако е за мобилно гледане друго по-удачно (според мен) решение е live transcode на някой сървър във stream, който да се може да се embed-не в и визуализира от съвременните browsers.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#7

Макар и със закъснение много благодаря за отговора/обяснението ! Но, дали ще направя нещо по въпроса. Как направиха от работещи и прости неща да бъдат отхвърлени и неизползваеми. Все повече некадърни и бездарни 'специалисти', все повече не мислещи и плащащи консуматори и идиотчета !?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)