Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MOTOROLA Edge 30 Fusion
#1

Здравейте. Има ли някой мнение за този телефон? Скоро мисля да сменям телефона и този ми хареса. По принцип щях да взимам SAMSUNG Galaxy S21 FE . И двата са с Snapdragon 888 , но дали камерата на Моторолата е добра колкото на Самсунга?
Цитирай
Аксесоари
#2

Личен опит нямам, но Моторолата е с малко по-голям основен сензор - очаквам и двата телефона дa снимат добре с основните камери, но Моторолата няма телефото камера, докато Самсунгът има такава с трикратно оптично приближение. Цялата серия Edge 30 е без телефото камери, за разлика от миналогодишните Edge 20 - където имаше перископ с 5 кратно оптично приближение с OIS и телефото камера с трикратно оптично приближение - отново с OIS.

П.П. Коментар от приятел - заклет фен на бранда:

Motorola Edge 30 Fusion : След седмица тестове
Камера : почти перфектна за тази цена ++
Прехвърлянето на данни от друг телефон : изисква кабел, но получаваш всичко, което искаш +
Екран, тегло, усещане на пипане : Надминават очакванията ++
Зарядно и скорост на зареждане : чудо на чудесата в този ценови клас (35 минути 0 до 60%) +++
Защита от протектора (спрямо Edge+ 2020) : недостатъчна, ако падне на екран върху камъче 🙂 -
И големият проблем - Батерията : не може да издържи 24 часа при нормална работа с телефона.
От стандартно USB за кола, гледането на видео, продължава да я хаби при зареждане.
От качествена външна батерия леко сме на плюс.
Изключването на втората SIM карта подобрява нещата, но недостатъчно за едно денонощие сериозно ръчкане.
Две чертички --
Другата седмица ще тествам и Motorola 30 Ultra за няколко дни.
За нейната камерата, засега чувам само суперлативи, но батерийката вероятно също няма да издържи 24 часа.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

Благодаря. Все си мисля че Самсунга ще е една идея по добър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aco2727 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#4

(2022-10-09, 07:16:48)aco2727 написа:  Благодаря. Все си мисля че Самсунга ще е една идея по добър.
По-добре да беше пуснал темата в раздела за избор на телефон тук,така или иначе се колебаеш.

Huawei P30
Цитирай
#5

Прав си .Съжалявам за темата че я пуснах тук. Ако може да се премести или да се изтрие.
Цитирай
#6

Motorola ще предложи Edge 30 Fusion в цвят Viva Magenta, който ще се предлага на избрани пазари по света. Цветът е нюанс, който произлиза от червеното семейство, включва сини тонове и създава радостно и оптимистично усещане. Устройството ще се продава в комплект със слушалки Moto Buds 360 в цвят Pantone 19-2118 Winetasting, който е създаден да допълва Viva Magenta, като в САЩ този комплект ще е наличен от 12 декември на цена 800 долара.
 

 
Цитирай
#7

Да съживя малко темата. Вчера взех последната бройка от Технополис Младост. Минавам към Моторола от Samsung S20 FЕ. Просто в този момент за 749 лв ми се стори най-доброто предложение та пазара /поне от марките които познавам/. В първия час на работа нещо се усъмних в избора си, но сега вече не съжалявам. Като дизайн, размер и тегло е по-добър. Екрана също е на ниво, звука е по-добър категорично. За батерията нямам още впечатления, но предполагам ден и половина ще държи в по-лек режим на употреба. След първоначални настройки и тук не виждам нещо притеснително. Е, трябва да свикна с някои нови решения от Моторола, но това е неизбежно. Андроида е 12-ка естествено, не знам у нас дали е има ъпдейт за този модел до 13, виждам, че в други държави вече го имат. Като набера повече впечатления ще допълвам. Моля и други колеги да  споделят впечатления.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)