Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със снимките във Вайбър
#1

Когато ми пращат снимки на вайбър и след това ги прехвърля на компютъра програмата за преглеждане на снимки на Windows не иска да ги отвори изписва, че няма достатъчно място на диска а място колкото искаш. Налага ми се да преработвам снимките на компютъра с програмата format factory  и чак тогава ги отваря.
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен е така Windows 7, сложих друга програма да отваря снимките, не виндовската и е ОК.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#3

(2022-10-14, 15:55:53)esil2 написа:  Когато ми пращат снимки на вайбър и след това ги прехвърля на компютъра програмата за преглеждане на снимки на Windows не иска да ги отвори изписва, че няма достатъчно място на диска а място колкото искаш. Налага ми се да преработвам снимките на компютъра с програмата format factory  и чак тогава ги отваря.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1719612

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

(2022-10-14, 15:55:53)esil2 написа:  Когато ми пращат снимки на вайбър и след това ги прехвърля на компютъра програмата за преглеждане на снимки на Windows не иска да ги отвори изписва, че няма достатъчно място на диска а място колкото искаш. Налага ми се да преработвам снимките на компютъра с програмата format factory  и чак тогава ги отваря.

С коя операционна система на Windows си?Ако си скочил вече на Windows 11добре дошъл.принципно Вайбър си бъгясва постоянно и затова обновленията му са по няколко пъти на месец,като ги съчетаеш ,настава мазало-Format Factory в този смисъл си е стар,но железен воин на всички фронтове,всички от знаята на компютърджиите буквално не обръщаме внимание на други програми и си чакаме нея!Да конвертираш тези снимки е повече от лесна работа,къде е проблема.Правиш гимнастиката за 1-2 минути и пито -платено!
Цитирай
#5

При мен,на уиндоус 10 се отварят без проблем,ако нещо не се отваря търся външна програма и за телефона също,не винаги заводските са най-добрите. .

Huawei P30
Цитирай
#6

Това е програмен недостатък на Win 7.Снимки на голяма резолюция(или с голяма наситеност) не могат да се отварят на 7-цата,със съответното съобщение за липса на свободна памет Smile Дори да сте със 16 Gb RAM,пак ще получите същият резултат.Необходимо е външно приложение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)