Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S22 Ultra Motorola Edge 30 Ultra
#1

Здравейте, имам едно питане и знам че мненията ще са леко пристрастни, но все пак реших да пиша тук. Та дилемата е следната, ще сменям huawei p40 pro и се чудя какво да избера, дали s22 ultra или новата motorola edge 30 ultra? При s22 ме притесняват многото мнения за греене, ексиноса и слабата батерия. От друга страна при edge 30 нещата са хем snapdragon 8 + gen 1, хем 125 вата зареждане и се обещават 3 години на ъпдейти, като не на последно място е и цената 2150лв за s22 срещу 1799лв за edge 30. Така поставен въпроса изглежда лесен избора, но все пак реших да се посъветвам. Иги играя малко, не снимам кой знае колко, повече е ровене из нета и клипове в ютуб и тик тока.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
Аксесоари
#2

Че той самсунга е с по добра батерия от моторолата,поне според gsmarena- https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...one2=11251  най -долу battery life -endurance rating 108 срещу 94 За мен самсунга е по добрия апарат,200 мегапиксела я ги усетиш,я не,ама 10Х оптично увеличение се усеща. Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

Да, капацитетът на самунга е по-голям, но пък няма това бързо зареждане, а и процесора на мотото е 8+ gen 1. Конкретно, тая работа с процесорите не ми е много ясна, моя huawei е с техен си процесор кирин някакъв и поне с моето ползване не съм забелязал проблеми.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#4

Тази дума Ultra въобще не се вписва при Моторолата. Ако парите не са от такова значение разбира се ,че S22 Ultra е избора .
Цитирай
#5

В крайна сметка взех S22 ultra.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)