Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S21Ultra или Xiaomi Mi 11 Ultra
#1

Здравейте, колеги. Предлагат ми бартер за моя S21Ultra...заслужава ли си тая размяна или не...
Не мога да преценя...а от телефончето съм адски доволен...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

S21Ultra ако е с Exynos, бих го сменил с Mi 11 Ultra, но да не е китайска версия, иначе - не.

 
Цитирай
#3

Щом си доволен не виждам смисъл, ако едно нещо работи, аз не бих го сменил, виж ако вече ти е доскучал можеш да се замислиш.

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай
#4

Категорично ,твърдо НЕ Smile
Какви ли не телефони марки и какво ли не сменях и пак се върнах на марката Samsung ,а и щом си адски доволен от Samsung-а за какво ти е друг телефон.Свикнал си му познаваш си го, няма вече много софтверни неприятни изненади.Освен ако не искаш да тестваш нещо ново като марка и проблеми,може да се направиш на един тестер, само да не се разочароваш.
Успех в избора.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай
#5

Факта че ти предлагат размяна,се предполага че не са много доволни от Xiaomi Mi 11 Ultra.А ти щом си доволен от телефона,няма смисъл да го заменяш.

Huawei P30
Цитирай
#6

(2022-10-20, 18:03:31)DoryanY написа:  Факта че ти предлагат размяна,се предполага че не са много доволни от Xiaomi Mi 11 Ultra.А ти щом си доволен от телефона,няма смисъл да го заменяш.
Това го предполагаш ти. Може на човека просто да му е писнал и да иска да пробва нещо различно и вместо да продава и купува е по-лесно на бартер.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#7

Аз не бих се вкарал в такъв филм, но крайното решение е твое!

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • DoryanY, RiseOfTheLycan
Цитирай
#8

(2022-10-20, 18:21:00)nowhere написа:  Това го предполагаш ти. Може на човека просто да му е писнал и да иска да пробва нещо различно и вместо да продава и купува е по-лесно на бартер.
Аз не виждам логика,да сменяш телефон от който си доволен,за друг който не знаеш дали няма някакъв проблем.А и не мисля че Ксиомито е по-добро от дадения модел.Какво му е лошото на S21Ultra?Онзи предлага за смяна Mi 11 Ultra за нещо по-добро,според него,иначе не виждам логика,ти ако виждаш,добре,нямам нищо на против.

Huawei P30
Цитирай
#9

Кон за кокошка е тая раота.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай
#10

Не бих сменил.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

(2022-10-20, 20:00:21)DoryanY написа:  Аз не виждам логика,да сменяш телефон от който си доволен,за друг който не знаеш дали няма някакъв проблем.А и не мисля че Ксиомито е по-добро от дадения модел.Какво му е лошото на S21Ultra?Онзи предлага за смяна Mi 11 Ultra за нещо по-добро,според него,иначе не виждам логика,ти ако виждаш,добре,нямам нищо на против.
А защо трябва да има логика? Както казах може да му е омръзнал и да пробва нещо различно, какво като е доволен? А и ти може да мислиш, че не е по-добро Шаомито, ама за теб, за друг може да е по-добро, тук нещата са малко субективни. Пак казвам, не е нужно да "има логика" за теб, че дори може и да е като цяло нелогично. Приеми, че има различни хора, с различни гледни точки. Преди няколко години един колега си бартероса Шаоми Блек Шарк за С9+ и златно синджирче (нямам идея колко грама беше) и в крайна сметка С9+ си работеше без ядове, просто на човека му беше омръзнал Самсунга и искаше да пробва нещо различно, като Блек Шарк.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#12

Нека автора да си реши какво да прави,аз си изказах моето мнение.

Huawei P30
Цитирай
#13

В крайна сметка след преглед и малко сравнение между двата телефона съм съгласен с колегите ДА НЕ разменям Самсунга за Шайомито. Един тест на камерите ми беше достатъчен...
Благодаря на всички...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)