Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

БАТЕРИЯ НА Mi 9T
#1

Имам mi 9t от 3г и вече батерията започна да пада много бързо, имам намерения да я сменя, изгледах около 10 клипа в ютуб как се сменя и смятам,че мога да се справя и сам, гледам има батерии в алиекспрес по 15лв+ още толкова за доставка, но както и оригиналната са по 4000 mAH, а аз искам с по-голям капацитет, ако има дори да е за друг модел, със същите размери и конектори за да пасне, но с по-голям капацитет, някой ако знае такава моля да сподели!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам дали ще намериш това което търсиш.
Дори да попаднеш на батерия с по-голям капацитет, изобщо не се знае дали той е реален. От друга страна батерия с по- голям капацитет ще е с различни размери спрямо оригиналната. Това не е като да смениш акумулатора на колата, да сложиш там какъвто влезне на мястото.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#3

За моята Mi9 взех батерия HSABAT. Много съм доволен от тази батерия. Бях пробвал уж 2 оригинални, но само проблеми с тях. Не знам от кой магазин е взета, тъй като един приятел ми я поръча. Можеш да видиш например този линк, или който ти избереш от ali express.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#4

(2022-10-25, 13:08:59)Be6i4 написа:  За моята Mi9 взех батерия HSABAT. Много съм доволен от тази батерия. Бях пробвал уж 2 оригинални, но само проблеми с тях. Не знам от кой магазин е взета, тъй като един приятел ми я поръча. Можеш да видиш например този линк, или който ти избереш от ali express.

Колко време ползвате въпросната батерия на Mi9? Отговаря ли на заявеният капацитет?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#5

И аз се интересувам специално за MI 9.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#6

Колко СОТ ви правят Mi9-ките,че искате да им сменяте батериите.Моя е на 3,5г и прави между 3-4ч СОТ зависи дали повече на мобилни данни или WI-Fi.
Цитирай
#7

(2022-10-27, 10:32:13)vini написа:  И аз се интересувам специално за MI 9.
Подсилена батерия за MI 9 - линк

 
Цитирай
#8

(2022-10-27, 14:03:33)NoMaD написа:  Подсилена батерия за MI 9 - линк

Точно с такава съм, но не забелязвам голяма разлика. Ще направя някои замервания другата седмица колко часа екран прави.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • iwan33, vini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)