Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новите телефони
#1

Защо днешните смартфони са толкова оскъдни от към модели,а дори вече някой по-стари модели примерно от 2020 година е много трудно,дори невъзможно да бъдат закупени. 
2019 година като си търсех смартфон беше огромен избора,а сега 5 модела на кръст едва няколко марки и нищо друго. Поне за мен е недостатък при новите телефони,че нямат SD карта, жак за слушаки, айде жака бих го прежалил,но SD карта трудно бих се доверил изцяло на паметта на телефона,защото ако реши да се "гътне" в един момент и както всичко е само в телефона ще е много тегаво. 
През годините съм ползвал телефони на Samsung сега като им гледам моделите от серията S батерията пълна скръб поне по мое мнение. Все пак взимаш скъп телефон, а батерията под 5000...

Също имах няколко на Huawei когато все още имаха достъп до Google.  
Взех Samsung A13 пълна скръб и на всичкото отгоре по 4 пъти на ден се рестартираше смених го с идеята, че ще е по-чита с Samsung A32 е да ама не е. Този A32 не мога да разбера аз ли съм твърде претенциозен или и той се оказа дефектен,батерията ден не може да изкара при нормална употреба само с включен интернет и основно ползване на Вайбър, батерията с един процент смъква с час,което за мен е безумно глупаво,камерите са мега зле,а за нощни снимки дума не може да става. Другото странно е че след 2 месеца ползване и той постоянно се рестартира.
За това май ще описвам марката Samsung. 
Huawei като гледам имат добри характеристики,но без Google се чудя дали ще се усеща липсата му. 

Преди години Motorola бяха зле сега как се справят някой има ли лични впечатления?

Марката Xiaomi без чист Google не си го представям. 

Още един въпрос ако закупя стар модел да кажем от 2020 година дали ще може да се ъпдейтне до Андроид 13?
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземи P40 Pro или Mate40 Pro от някой който не може без гугълските услуги.
Цитирай
#3

Можеш да пробваш Realme 9-9Pro или HONOR X8 който беше дъщерна компания на Huawei,но заради БАН а я продадоха.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)