Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 13 / 13 про - слухове, спецификации, коментари

(2023-04-14, 18:48:14)stenlius написа:  В БГ няма проблем, ще има проблем на доста места в ЕС - там, където е нужен band 20. Той липсва при китайските версии на 13/13 Pro.

За това говорим.... Значи ще се чака поне малко да му падне цената на европейската версия.
Благодаря за отговора!
Цитирай
Аксесоари

(2023-04-15, 11:39:41)predator_v_bg написа:  За това говорим.... Значи ще се чака поне малко да му падне цената на европейската версия.
Благодаря за отговора!

Започва да пада в Емага. Неочаквано бързо  Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

...колко бързо в момента е 2399 и един месец мина,50 лева,айде мерси!??2400 скачай колега
Цитирай

Толкова е и в Технополис за 13 Про, но и няма как да не падне след вчерашната поява на 13 Ултра, която изглежда зашеметяващо.
Цитирай

Здравейте,

Понеже се колебая между 1+11 и 13-ката, този търговец дали ви изглежда ОК? Цената му е ниска почти колкото при известните "шано" магазини, където ако попаднеш на някакъв дефектен екземпляр, ще си имаш големи неприятности.
https://shop.datacom.bg/eCom/product_inf...k-p-124422
Цитирай

Аз лично ги чувам за сефте. Но тук нямаш наличности. Плащаш най-вероятно стоката и те правят поръчка и когато дойде...
В dir bg са в черен списък, докато във Facebook са доволни хората...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

(2023-05-06, 10:27:13)VesSoul написа:  ... където ако попаднеш на някакъв дефектен екземпляр, ще си имаш големи неприятности...

Големите неприятности може да ги имаш и в големите вериги - поне при мен е така, при това много повече от веднъж. Последно при покупката на S23U на преордър си загубих 2 дни в телефонни разговори, защото телефонът дойде без гаранционна карта ...

От конкретния сайт преди време купих лаптоп и нямаше никакви проблеми. Но пък, както винаги, мненията са драстично противоположни, и вероятно не без основание.
Цитирай

Да, затова им драснах вчера сутрин един имейл, с въпроси дали телефонът има европейска гаранция и колко време ще отнеме доставката. Да имам нещо черно на бяло. Ако отговорят задоволително, ще действам.
Цитирай

(2023-05-09, 10:13:36)Be6i4 написа:  Аз лично ги чувам за сефте. Но тук нямаш наличности. Плащаш най-вероятно стоката и те правят поръчка и когато дойде...
В dir bg са в черен списък, докато във Facebook са доволни хората...

Datacom са една от най-старите компютърни фирми в София. Аз лично съм пазарувал разни неща през годините от тях, офисът ми е сравнително близо. Би трябвало Xiaomi-то да идва от дистрибутора ALSO, така че всичко сигурно ще е ОК. Цената не бих казал, че е ниска - това към колегата @VesSoul с питането...
Съответно като малка фирма - винаги може да има някакви девиации в обслужването/отношението - но поне произходът на стоката мисля ще е гарантиран.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • Be6i4, competition
Цитирай

13 про - голямо дърво е сензорът за пръстовите Изобщо не иска да отключва ни денем, ни нощем.Има ли как да се намали контраста, че е като фенер.От 10 опита 1 или 2 успяват и това с различни пръсти и всякак извити по сензора.Някой друг с подобна мъка?

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай

(2023-05-18, 13:37:20)competition написа:  13 про - голямо дърво е сензорът за пръстовите Изобщо не иска да отключва ни денем, ни нощем.Има ли как да се намали контраста, че е като фенер.От 10 опита 1 или 2 успяват и това с различни пръсти и всякак извити по сензора.Някой друг с подобна мъка?

Нямам проблем с пръстовия отпечатък, но това със зоната на отпечатъка свети силно, особено ако е вечер и не го покриеш изцяло с пръста.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Според холандския търговец на дребно Belsimpel, Xiaomi 13 Ultra се очаква да бъде пуснат в Европа на цена, по-ниска от очакваната цена от €1499.

Belsimpel разкри чрез екранни снимки, че ще продава модела с 12 GB RAM и 512 GB памет на Xiaomi 13 Ultra на цена от €1299. По подобен начин немският търговец на дребно Gomibo също обяви устройството за 1277 евро.

Източник

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)