Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 400лв
#1

Здравейте, Moto g32 ли е най добрия избор е този ценови клас?

locke on
Цитирай
Аксесоари
#2

Da, toj e.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#3

Според мен Moto G60 е най-добрата Моторола до 400лв, която все още се намира нова. Moto g32 има само едно предимство пред G60 и то е че с по-нов Андроид и ще има по-дълга поддръжка. Моторолиге с IPS имат малко по-тъмни екрани, но не е болка за умиране. Аз ги държа на максимална осветеност
Цитирай
#4

G60 е много голям но пък с по хубава камера. Но пък ще ми е много неудобен. Голяма дилема

locke on
Цитирай
#5

Сега гледам, че в емаг moto g42 е на 319.99лв. за тези пари дали има по-добър?
Цитирай
#6

Да дам и моите 5 ст по темата - Realme 9 (в момента намален на 399, намалението е реално - следя го поне от 2 седмици и цената му беше между 480 и 530). Поне, гледайки ревютата, стигам до извода, че камерата му е доволно добра за този ценови клас, плюс че има и доста издържлива батерия (поне базирано на теста на GSMarena). И не е огромен като размер (за който има значение това). Като уточнявам, че говоря за Realme 9 4G, а не за Realme 9 5G, щото има разлика между моделите и то не е само в G-то.
Цитирай
#7

Камерата е ок, батерията му е наистина трепач, работи мазничко въпреки слабия процесор.
90Хц е златната среда, като минус, че няма стерео говорители и е само 4г, но за тия пари Smile

п.с. реалме 9 4G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)