Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата на Redmi note 7
#1

Здравейте. Синът ми има проблем с камерата на Redmi note 7. Стартира се но само черен екран дава и основната и селфи камерата.
В инстаграм и снапчат се стартира само селфи камерата.
Почистих основно телефона от кеш и отпадъци но и след рестартиране не се оправи.
Моля за помощ ако някой е наясно как да я оправим. Наясно сме, че модела е стар но изчакваме redmi note 12 pro да излезне на пазара.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

От Google play свали друго приложение за камера, ако и с него не работи най-вероятно е хардуерен проблем.

 
Цитирай
#3

Пробвай от настройки-приложения-камера-хранилище,да се изчистят данните,виж и разрешения.

Huawei P30
Цитирай
#4

Благодаря ви колеги. Ще пробвам с друго приложение иначе съм изчистил от навсякъде всичко свързано с камерата.
Цитирай
#5

Здравейте, да използвам темата - има ли читав gcam някъде? Бях с някакъв мод на Parrot, но след един ъпдейт спря да работи. Снимките със стоковото приложение хич не ми харесват.
Цитирай
#6

(2022-11-28, 06:05:55)VesCo написа:  Здравейте, да използвам темата - има ли читав gcam някъде? Бях с някакъв мод на Parrot, но след един ъпдейт спря да работи. Снимките със стоковото приложение хич не ми харесват.
Виж тук и си изтегли  конфиг. файла за твоя модел. 
Gcam

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • VesCo
Цитирай
#7

Благодаря Smile
За конфиг файла трябва ли руут?
Цитирай
#8

Ако ползвате телеграм може да влезете в тая група. Само пишете "gcam for модела на телефона" и бота ви дава линк да си изтеглите apk-to.

https://t.me/PublicGroup_MGC_BSG

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • VesCo
Цитирай
#9

(2022-11-30, 07:11:09)VesCo написа:  Благодаря Smile
За конфиг файла трябва ли руут?

Не , но във вътрешното хранилище създаваш папка с име Gcam и в нея правиш папка с име Configs7 (ако версията на АПК е 7) и в нея слагаш xml файла. След което отваряш приложението цъкаш два пъти  на празното пространство около бутона за снимане и зареждаш конфигурацията.

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • VesCo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)