Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 11 Pro проблем с известията?
#1

Здравейте колеги. Преди няколко години си закупих Redmi note 8 и бях много доволен ползвам го и до ден днешен но се бях зарекъл повече да не вземам тази марка, защото от около 1 година имам проблем с известията на facebook messanger не винаги ги получавам на време... например някой ми е писал нещо там преди 1 час но аз не го получавам на телефона... но ако отида на чата в messanger и тогава го виждам, но това е много досадно..
Както споменах бях се зарекал да не вземам но ми изкочи на много добра цена това телефонче и се чудех дали при него има същия проблем? Някой който го ползва активно с facebook messanger може ли да сподели дали има този проблем?

Лек ден колеги Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз нямам проблем с facebook, но при whatsup не ми праща известия, само като вляза в приложението

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#3

Toва не е проблем. До настройки опират нещата.
Ако нямаш известия имаш да направиш максимум 3 неща
1. добавяш приложението в автостарт
2. в настройки на батерията му даваш всички права, а не МИУИ да преценява дали да го изключи
3. заключваш го в РАМ-та, за да не угасва при чистене на кеша

Много хора имат паразитния навик като отворят таск мениджъра да чистят всичко, и така си убиват приложенията, и после се чудят защо няма известия
..
Цитирай
#4

(2022-12-02, 11:58:00)suffer написа:  Toва не е проблем. До настройки опират нещата.
Ако нямаш известия имаш да направиш максимум 3 неща
1. добавяш приложението в автостарт
2. в настройки на батерията му даваш всички права, а не МИУИ да преценява дали да го изключи
3. заключваш го в РАМ-та, за да не угасва при чистене на кеша

Много хора имат паразитния навик като отворят таск мениджъра да чистят всичко, и така си убиват приложенията, и после се чудят защо няма известия
..

1) направих го
2) Battery Saver незнам дали това имаш предвид колега, но там сложих no restriction, ако си имал предвид друго може ли по подробно как да го намеря ако е възможно
3) Тука абсолютно нищо не разбрах и нямам и идея къде да го търся това
Цитирай
#5

За второто точно това имах предвид, А третото е в таск мениджъра задържаш на приложението и трябва да има икона с катинарче. Тя ще го заключи в паметта, ама това е наистина последната стъпка.
Още с първото се оправят по принцип нещата.

Ако и след третото не получава се пуска фийдбек, защото вероятно ще е бъг в рома
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)