Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да активирам съобщението,че имам влага в порта
#1

Здравейте.Без да искам когато зареждах телефона тъй,като съм за нов кабел ми изписа да включа оригинално зарядно но аз му дадох отметка "не показвай повече"и сега незнам от къде да актившрам отново да се показваптази информация.Samsung s9+
Цитирай
Аксесоари
#2

"Отидете в приложението Настройки на вашия телефон
Превъртете надолу и изберете "Грижи за устройството"
Докоснете три точки в горния десен ъгъл на екрана и изберете "Разширено"
Включете ключа до "Използване на оригинален зарядно устройство", за да активирате предупреждението."
[-] 1 потребител изказва благодарност на EricaR за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Не е от там а пък и нямам такъв ключ за оригинално зарядно.Никой ли не знае как да активирам отново съобщенията от порта за зареждане?
Цитирай
#4

(2023-03-16, 15:09:18)stoichkov8 написа:  Не е от там а пък и нямам такъв ключ за оригинално зарядно.Никой ли не знае как да активирам отново съобщенията от порта за зареждане?

Както е показано във видеото - нямате ли такава опция?

https://streamable.com/k63c8o
Цитирай
#5

Видеото е изтрито.Може ли нова връзка?
Цитирай
#6

(2023-01-10, 11:24:58)stoichkov8 написа:  Здравейте.Без да искам когато зареждах телефона тъй,като съм за нов кабел ми изписа да включа оригинално зарядно но аз му дадох отметка "не показвай повече"и сега незнам от къде да актившрам отново да се показваптази информация.Samsung s9+
Пробвай да напишеш в търсачката на настройки,напиши ключова дума и трябва да се покаже.
Ако не го откриеш,може да се нулират всички настройки,и ще се върнат първоначалните-от настройки-нулиране-нулиране  на всички настройки,данните няма да се изтрият,но ще трябва да си го настроиш на ново.

Huawei P30
Цитирай
#7

(2023-03-23, 22:10:49)stoichkov8 написа:  Видеото е изтрито.Може ли нова връзка?

Тъй става, като го допуснах грешката да го кача на първия попаднал ми сайт. Ето връзка (тази няма да изчезне, преди да кажеш че си го видял).
Цитирай
#8

Въобще го нямам.Като отворя там няма трите точки а само има нва бутона единия за бързо зареждане а другия за бързо безжично зареждане и това е

(2023-03-25, 20:49:26)stoichkov8 написа:  Въобще го нямам.Като отворя там няма трите точки а само има нва бутона единия за бързо зареждане а другия за бързо безжично зареждане и това е

   
(2023-03-25, 20:49:26)stoichkov8 написа:  Въобще го нямам.Като отворя там няма трите точки а само има нва бутона единия за бързо зареждане а другия за бързо безжично зареждане и това е

   
(2023-03-25, 20:49:26)stoichkov8 написа:  Въобще го нямам.Като отворя там няма трите точки а само има нва бутона единия за бързо зареждане а другия за бързо безжично зареждане и това е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)