Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S23/S23+ - Лични впечатления и коментари

С това не съм много съгласен, защото в Технополис на модела с 256гб ( чиста 23 ), цената е паднала със 7,5%.
Аз разни техно-гаражи не гледам.
Цитирай
Аксесоари

Тук в случая става въпрос за вторичния пазар, както с автомобилите.
В магазина е нормално цената да не мърда, освен по време на празници, излизане на нов модел и чистене на стока.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

То как да падне тука, като Виваком ще стане 2 месеца скоро, все още нямат 256 гб версия... Безмълвен съм...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2023-04-07, 13:37:19)NoMaD написа:  Според резултатите от новото проучване на SellCell, цената на  Samsung Galaxy S23 на вторичния пазар в САЩ падна с около половината само за два месеца след началото на продажбите. Сред основните модели най-много падна цената на версията на Galaxy S23 с 256 GB флаш памет. Към момента на пускане на пазара този модел струваше 860 долара, а два месеца по-късно цената падна с 379 долара (-44,1%). Версията на Galaxy S23 Plus с 512 GB памет, която на старата на продажбите струваше 1200 долара, два месеца по-късно се предлага на цена с 39,2% по-малко или 439 долара. Най-силно се обезцени (с 52,7%) топ моделът S23 Ultra с 1 TB, чиято цена беше 1620 долара, но сега струва с 854 долара по-малко.

Източник

Е то в линка на статията s23u 256Gb струва 950$ , а не както се споменава  в нея че,1Tb версията е 766$ иначе щях да се възползвам.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

То по логиката на тая статия iphone 14 pro max e поевтинял с 90% щото в олх има обяви за по 300 лв , това изобщо не означава че струва толкова де

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Аз да питам - заглеждам го тоя телефон от известно време, но нещо ме притеснява. Как стоят нещата със възможността за запис на разговор (при s23 серията конкретно)? Може ли да се направи нещо - било то чрез смяна на CSC регион или по друг начин (в настоящия телефон го имам и ми върши чудесна работа, тъй като имам напоследък сериозни проблеми с паметта)?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1730790 Поддържа запис на разговори чрез смяна на регион, виж тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • BGDropche, imthedevil
Цитирай

Ако не ти се занимава със смяна на CSC регион , инсталирай Cube ACR - работи перфектно , минус е липсата на автоматичен запис при свободната версия.
Цитирай

@BisVal подобни програмки записват само твоя глас
Цитирай

Грешиш, записва и двата гласа.
Цитирай

@BisVal записва само от микрофона на телефона, ако слушалката е достатъчно усилена и си в тиха среда , ще се чува и отсрещния но по-слабо... ако ли пък си на вън или около теб е шумно буквално става безполезно...
Цитирай

Фабричния дали записва през BT? Cube ACR май не можеше, но пък иначе като цяло горе долу върши работа.
Цитирай

Не знам дали сте ползвали приложението , но има функция да усилва автоматично разговора при запис. И вътре и навънка записва разговорите перфектно.
Цитирай

(2023-04-12, 12:43:58)BisVal написа:  Не знам дали сте ползвали приложението , но има функция да усилва автоматично разговора при запис. И вътре и навънка записва разговорите перфектно.

Кое това
Цитирай

Cube ACR
Цитирай

(2023-04-13, 14:39:33)BisVal написа:  Cube ACR

И работи нормално на s23 plus
Цитирай

Днес гледах екрана със слънчеви очила. На светъл фон се виждаха някакви хоризонтални линии от край до край, май два броя бяха. Без очила няма нищо такова, притеснително ли е това или по-скоро е нормално?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

С поляризиращи стъкла е така . Не е дефект.
[-] 2 потребители изказват благодарност на BisVal за това мнение:
  • emzo, MapTo_D
Цитирай

А как е батерията на този 23, по-добре ли е от миналогодишната??

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

(2023-04-15, 17:18:15)scenic написа:  А как е батерията на този 23, по-добре ли е от миналогодишната??

В темата за батерия съм качил информация.
Само на wi-fi ми прави над 7ч.
Само на данни минимум 5ч, а в повечето случаи около 6 часа. Не знам как е била при 22, но по описание от хора прави 3-4 часа стария модел.
Аз съм супер доволен.
През почивните дни го зареждам за два дена 1 път.
Дано съм помогнал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • scenic
Цитирай

И за мен батерията е напълно задоволителна. Като се има предвид, че идвам от s10e. С него ранния след обяд вече трябваше да зареждам, сега с s23 съвсем спокойно си изкарвам деня.
Но забелязвам някакви нелепости при показването на sot. Например днес махнах тел от зарядно /заредих до 100%/ около 10:00ч, +-10мин. В момента ми показва, че телефона е използван 7:15ч, като 2:40ч е с вкл екран, а отаналите без.
Аз, че бях слаб по математика е вярно, но сметките на ум показват, че трябва да е използван около 12ч и със сигурност sot е поне х2. Иначе към момента съм с 45% батерия, смесено ползване на wi-fi/5g.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • scenic
Цитирай

Включили ли сте допълнителната защита от Макафи? Преди време по спомен тези допълнителни защити само "ядяха" ресурс и батерия без особена файда. Как стоят сега нещата?

Samsung Galaxy S23
[-] 2 потребители изказват благодарност на larana за това мнение:
  • Dowper, mitko1907
Цитирай

(2023-04-17, 12:30:35)larana написа:  Включили ли сте допълнителната защита от Макафи? Преди време по спомен тези допълнителни защити само "ядяха" ресурс и батерия без особена файда. Как стоят сега нещата?

Аз не съм.
Цитирай

Не само не е включена ами даже е и disabled.
Ползвайте ад блокери и няма да имате проблеми (не важи за всички потребители Big Grin )
Цитирай

(2023-04-18, 08:37:22)emzo написа:  Не само не е включена ами даже е и disabled.
Ползвайте ад блокери и няма да имате проблеми (не важи за всички потребители Big Grin )

Кой адблокери да се ползват? И само за Интернет екксплорера ли или има и други?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)