Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S23/S23+ - Лични впечатления и коментари

(2023-04-19, 11:12:13)Nikito82 написа:  Кой адблокери да се ползват? И само за Интернет екксплорера ли или има и други?

Настройки -> Личен DNS и пишеш dns.adguard.com

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper, Nikito82, OGIER, Zi77
Цитирай
Аксесоари

Да аз това съм направил.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2023-04-19, 11:17:33)milss написа:  Настройки -> Личен DNS и пишеш dns.adguard.com

Това за какво е? Каква роля играе
Цитирай

Не се показват реклами в браузъра.

1916 
Цитирай

Безплатен Dns сървър без реклами, работи като за .... като за без пари.
Откъм минусите - целия ти трафик минава през него, а това си има своите минуси.


Kiwi browser + ublock origin + i don't care about cookies
Цитирай

(2023-04-23, 07:19:06)emzo написа:  Безплатен Dns сървър без реклами, работи като за .... като за без пари.
Откъм минусите - целия ти трафик минава през него, а това си има своите минуси.


Kiwi browser + ublock origin + i don't care about cookies

Защо да минава трафикът през DNS? Това не е VPN. Работата на DNS-a е да преобразува имена в IP адреси. Може да види кои сайтове са извикани и това е. Какво имаш предвид?
Цитирай

Никакъв трафик не минава през адгарда, чист DNS си е. Тъпото е, че блокира и полезни неща (примерно банерите за кампаниите в приложението на ЕМАГ) тук таме и няма възможност да се регулира.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да питам и тук, въпреки, че е лек оффтопик, но понеже е за С23.

Някой скоро да е ползвал https://buybest.bg ? Нямат май физически магазин, но пък гледам регистрирани са като фирма, добър рейтинг имат. Писах си с тях и казват, че внасят телефоните от ЕС и са за нашия регион + това са изброили 4-5 сервиза на сайта си с които работят и са оторизирани такива. Мисля оттам да поръчам S23 256gb, понеже в моя оператор няма бройки, а цената тук е дори по-евтина на свободно...
Та, имате ли коментари за магазина?

п.с. И в емаг продават, но по-скъпо. Но с това също ми вдъхват доверие, щом са част от маркетплейса.
п.с. Намирам теми в други форуми от преди година, две и нещата са доста притеснителни за тях и тогава фирмата е с друго име Мобайл Трейдър или нещо такова, а сега в сайта им пише "Ем Ей Кредит" ЕООД...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

@disrespectful поръчвал съм от тях и не съм имал проблеми. Продават евтино, защото не са регистрирани по ДДС, а в емаг заради фактурирането са по-високи цените.
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Влез в pazaruvaj.com, филтрирай оценките с по една и две звезди и ще разбереш защо високият им рейтинг е фалшив. По други форуми също много е писано за тях...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
[-] 2 потребители изказват благодарност на Lupita за това мнение:
  • disrespectful, Dowper
Цитирай

Мой приятел поръча макбук от тях, който беше обявен за US модел с US клавиатура. Дойде с френска такава.
Голяма разправия по връщането, но знам, че стана.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Благодаря на всички, така или иначе видях лилавия на 1563 от емаг (не от маркетплейс търговец), цената е приятна, макар и не желания цвят.  Angel

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
[-] 1 потребител изказва благодарност на disrespectful за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Здравейте, от около 2 седмици съм С23+ и съм доволен от телефона много, нямам проблеми с камерата, батерията държи прилично, не го оставям да диша и държи 2 дни. Но ви пиша за да питам за някакво приложение за излишните файлове, преди използвах Clean Master, който прехвърлях от телефон на телефон и нямаше реклами никакви. Но след като прехвърлих всички данни на този, това приложение не се прехвърли, а в GOOGLE PLAY има някакви пълни с реклами и не вършат работа.
Цитирай

https://nixanbal.com/edna-sedmitsa-s-kom...galaxy-s23 Една седмица със Samsung Galaxy S23.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте, само аз ли има проблем със смарт лук? Използвам самсунг часовник 4 серия и телефон 23+, от време на време не ми се отключва и дори като вляза в менюто на телефона за смарт лук, там менюто го няма, няма ги умните устройства!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Не е само при теб проблема със Смарт лОк, цялата серия, а и не само тази марка е с този проблем, който уж бил от страна на Гугъл и следва да го отстранят.
Кога обаче, не е ясно.

Има малко светлина в тунела за тези дни:
https://www.sammobile.com/news/samsung-c...next-week/

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

Аз само да се похваля, че след месеци молене на Виваком, дебнене в OLX (където вчера ме изпревариха да взема на 1449 лв от А1 неразепчатан) и чудене дали да не взема от някой гаражен магазин... Преди малко видях, че Ozone са пуснали 256ГБ (зеления цвят) за 1549 лв. Коет ми се стори доста добра цена, като за надежден онлайн магазин и поръчах. Сефте вземам телефон от тях (понеже винаги са били по-скъпи), дано нямам ядове... Smile
п.с. Веднага като го поръчах и вече пише изчерпан и още по-забавното е, че зеления вместо най-скъп беше най-евтин. win-win Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Това си е добра цена като за тези GB. Те Ozone от време на време правят добри промоции.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Здравейте.
Някъде след последния ъпдейт от преди няколко дни, при опит за гледане на видео в gong.bg ми излиза бякакъв надпис Съдържанието не съществува + още някакви рекламки на vbox7. До преди това си гледах репортажите от мачовр или друго, а сега тая глупост, какво се е случило и как да го поправя това?
Изтрих cache на приложението, но няма промяна.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Здравейте,

Днес преподписах и поръчах S23+ (512 GB), и понеже няма адаптер в кутията, а сегашния ми телефон Xiaomi Mi 10T е със 33W зарядно (Type-A към Type-C), първоначално проблем ли ще е да го ползвам, като съм наясно, че ще зарежда по-бавно от 45W-овото, което са посочили от Samsung, докато се сдобия с последното?
Питам, понеже телефона не е евтин и не искам да му разкажа играта още първите дни, а и е на лизинг, така че трябва да бъда по-внимателен.

Благодаря ви предварително!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Не е проблем, но няма да имаш наистина бързото зареждане (може да няма и 25W даже), Xiaomi ползват затворен протокол за бързо зареждане. В кутията на S23+ ще откриеш 25W type C към type C кабел, така че ще трябва да си ползваш старият кабел от Xiaomi засега. Ако искаш 45W заряд - трябва да си купиш и кабел освен зарядното. ДОбра идея е да си купиш по-универсално китайско 65W зарядно и кабел - ще може да ги ползваш за телефона, за лаптопи и всякакви други у-ва.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Ivan_Bonev
Цитирай

(2023-05-30, 14:02:31)Ivan_Bonev написа:  Здравейте,

Днес преподписах и поръчах S23+ (512 GB), и понеже няма адаптер в кутията, а сегашния ми телефон Xiaomi Mi 10T е със 33W зарядно (Type-A към Type-C), първоначално проблем ли ще е да го ползвам, като съм наясно, че ще зарежда по-бавно от 45W-овото, което са посочили от Samsung, докато се сдобия с последното?

При мен такова зарежда със 17W ултрата. Чувствително по-бавно от 25W, което при същите условия показва 29W.
Цитирай

(2023-05-30, 14:24:30)stenlius написа:  Не е проблем, но няма да имаш наистина бързото зареждане (може да няма и 25W даже), Xiaomi ползват затворен протокол за бързо зареждане. В кутията на S23+ ще откриеш 25W type C към type C кабел, така че ще трябва да си ползваш старият кабел от Xiaomi засега. Ако искаш 45W заряд - трябва да си купиш и кабел освен зарядното. ДОбра идея е да си купиш по-универсално китайско 65W зарядно и кабел - ще може да ги ползваш за телефона, за лаптопи и всякакви други у-ва.

Здравейте и аз наскоро се сдобих с S23+.Аз го зареждам на старото ми безжично зарядно на шиоми,но си поръчах и 45вата адаптер,но доколкото разбирам,че кабела в кутията не може да работи с 45ватовото зарядно ли?
Цитирай

Кабела в кутията е 3А, а на нас ни трябва 5А. И освен това май и скоростта не му е ок на оригиналния кабел, някой беше казал, че липсват пинове...
Цитирай

Това звучи доста несериозно от страна на самсунг,но благодаря все пак за информацията,явно и кабел ще трябва да си търся.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)