Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra

(2023-03-10, 13:53:30)felipe написа:  Дайте акъл кой да поръчам air s на ringke или liquid air на spigen? Кой е по тънък и лек?

Утре пристига моя, ще докладвам. Имам и Ringke Onyx за сравнение, както и повечето други модели на Spigen.
Цитирай
Аксесоари

Аз поръчах Spigen air case от ЕМаг,много приятно кейсче ми се вижда.Пишат, че е предаден на куриера,но не вярвам да дойде в събота.
емаг с тези куриери ме дразнят,много по удобна е доставка до офис на куриер.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Аз съм доволен от Spigen liquid air на 22у @felipe

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2023-03-10, 17:55:03)felipe написа:  емаг с тези куриери ме дразнят,много по удобна е доставка до офис на куриер.
Емаг доставят до офис на Еконт/Български пощи или до някой от техните Easybox-ове. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на VoyagerX за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2023-03-10, 14:43:36)milss написа:  Има го в eMAG, предлагат го от MD SMART, но отзивите за тях са основно негативни. Продавали масово ментата. 


Liquid air case е много по груб и дебел от Spigen air case. На мен лично не ми допада, но аз харесва много тънки кейсове.
Всички стоки купени от MD SMART са оригинални при мен. Нямам идея кво са поръчвали другите... Няколко spigen кейса и няколко стъкла на Whitestone. Всичко е било точно! Просто трябва да се гледа кво се поръчва щото предлагат и други кейсове.

Samsung S23 Ultra & Tapatalk
Цитирай

Никога не съм поръчвал от тях. Впечатлението ми е само от коментари от интернет.

1916 
Цитирай

И аз поръчвах за 23-ката от тях, нямаше проблем, дойде си съвсем оригиналем спиген, със всичките си книжки кърпички и прочие..
Цитирай

Аз залепих един скин, както и всичко друго, цената от 25 е станала 30лв, но стана много добре, ще ви се изфукам по-късно.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Ето го скина, спирам да търся кейс поне за сега.    

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Някой с мнение. Кефят ме по-нестандартните кейсове. На първо време си взех Ringke onyx green и е супер. Но днес видях този :
https://technoplus.bg/kalfi-za-mobilni-t...ition.html
Цитирай


Отскоро почнаха да ги правят и са интересни. Ако имаш прозрачен и цветен, и ти омръзнат, този е добър заместител.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Дойде еър кейсчето на Spigen, поръчано от Емаг в петък в 14 часа. Бързо дойде. Много ми хареса, супер тънко и леко  е, телефона все едно е със скин. Досега бях с clear case на самсунг, много дебел, груб и стегнат скин. Няма сваляне от телефона. Недостатък на кейсчето на Spigen е че остават отпечатъци от пръстите.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Аз ще помоля за снимки ако можеSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Сега нямам с какво да го снимам, евентуално довечера с на жената телефона, но вервай ми😀 кейса е все едно скин.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Като кевлара на 22ката или по-дебел? За този ли става въпрос?
https://www.emag.bg/kalyf-spigen-airskin...ction=view

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Някой с отзиви за оригиналния кожен кейс? Вчера реших да купя, но нямаше никъде та се чудя дали си заслужава наистина да поръчвам от някъде?
Цитирай

(2023-03-13, 10:36:09)vovalinder написа:  Като кевлара на 22ката или по-дебел? За този ли става въпрос?
https://www.emag.bg/kalyf-spigen-airskin...ction=view

Ако е тоя, добре изглежда, ама е скъпичък. Аз за 22ката ползвах едни китайски и сега съм си поръчал пак. Ето ги:
https://www.aliexpress.com/item/10050020...1802tFZwg6

Малко са смотани като качество, защото лесно се изтъква цветът ако ги търкяш някъде, ама са по 4-5 лв. Иначе са супер удобни, лесно слагане и сваляне - усещаш телефона все едно е без нищо и като цяло най-вече са да пазят ръбчетата и да не се хлъзга.


Защото...вече няма телефон, който да може да се държи без кейс без да изхвърча от ръката, както знаем.
Цитирай

(2023-03-13, 10:36:09)vovalinder написа:  Като кевлара на 22ката или по-дебел? За този ли става въпрос?
Точно като кевлара стои. И е толкова дебел. 

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Здравейте колеги, ако някой предвижда да си закупи такъв калъф, може да ми пише на лично, ще го дам на добра цена. Не е ползван реших да заложа на кожения.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай

(2023-03-13, 10:22:14)felipe написа:  Дойде еър кейсчето на Spigen ........ Недостатък на кейсчето на Spigen е че остават отпечатъци от пръстите.

При мен не остават отпечатъци нито на черния, нито на прозрaчния.

(2023-03-13, 10:26:18)vovalinder написа:  Аз ще помоля за снимки ако можеSmile

Тънък е почти като кевлара на S22 Ultra.


Прикачени файлове Миниатюри
               

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • eksoldier, martoo, Monipeev, vovalinder
Цитирай

Тези еър кейсове пластмаса ли са или силикон?
Цитирай

Пише, че е изработен от поликарбонат. Кейса иначе е сравнително твърд.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • g1kata
Цитирай

Точно сложих оригиналния кожен кейс и като цяло май ми харесва - най-лек е около 30гр, на допир е супер, визуално също изглежда красно телефона, стои супер стегнато.
Единствен сериозен за мен кусур, е че се маха и слага в пъти по-трудно от другите кейсове. Миналата година беше същата работа с оригиналните.

Дойде и този, с който съм от седмица вече:
https://s-mobile.bg/ringke-air-s-galaxy-...22727.html
Супер изчистен, прилепва по-гобре от Spigen Rugged Armour, Който тествах преди това. Копчетата са маркирани различно и се разпознават лесно на допир. Максимлано компактен е кейса от тези, които имат минимална защита. Единтвен недостатък е че събира отпечатъци лесно. На тази цена просто супер, тази година Ringke ми се виждат по-добре от Spigen.
[Изображение: 284118.png]
Цитирай

Цитат:При мен не остават отпечатъци нито на черния, нито на прозрaчния.
При мен пък остават, много интересно на какво може да се дължи това. 
Иначе и аз много се чудех на Ringke Air S, засега ще карам с air-a на Spigen, но е много вероятно да опитам и Air S.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2023-03-13, 10:52:49)100 написа:  Някой с отзиви за оригиналния кожен кейс? Вчера реших да купя, но нямаше никъде та се чудя дали си заслужава наистина да поръчвам от някъде?

Не е лош,но ако взимаш да е черен,че другите цветове бързо им пада боята  Sad
Моят е зелен и за две седмици по ръбовете му падна боята от мушенето в джобовете  Bu

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
Цитирай

+ от мен за черен кожен кейс, ако си от София в Samsung Experience Store в Сердиса център вчера имаше налични.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)