Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra

Аз рядко ползвам кафявата кожа, по ъглите просто има зацапване, но тва мисля е нормално за естествената кожа. Черната с 22U нямаше следи от употреба, но реших нещо ново да взема. Как ще се види, че нов телефон имам иначе.

Samsung S23 Ultra & Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Мерси за мненията! Без да искам видях, че има в Yettel и направо взех да го тествам както вече споменах в предишното мнение, черен.
Да се повторя - кейса на усещане ми надмина очакванията, лек е, приятен на допир, прилепва прътно, копчетата са добре направени и изглежда супер мисля. Само да не се сваляше толкова трудно, това ме дразни изключително много при повечето Самсунг кейсове.
Цитирай

Ако има някой с оригиналния протектор от фолио на самсунг ,може ли да каже изчезват ли след време мехурчетата ,ако има останали някои.Сега преди малко сложих единия от двата протектора ,но в централната част,тази която се лепи първа, ми останаха две мехурчета.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

@felipe ако е същата технология като при з-флип изчезват до 1-2 дена, пак зависи от какво са, ако има едра прашинка не знам... аз на ултрата съм с оригиналното фолио, но отидох до оторизирания сервиз във Варна, там ми го сложиха все едно е слаган в завода (подравнен до милиметъра и без никакви мехурчета и прашинки)
Цитирай

Ако няма прашинка ще изчезнат мехурчетата.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

И аз потвърждавам, че на оригиналното фолио на Самсунг балончетата сами изчезват.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

(2023-03-23, 19:50:51)felipe написа:  Ако има някой с оригиналния протектор от фолио на самсунг ,може ли да каже изчезват ли след време мехурчетата ,ако има останали някои.Сега преди малко сложих единия от двата протектора ,но в централната част,тази която се лепи първа, ми останаха две мехурчета.
Ако има прашинка и си остава. Не я забелязах и вече беше късно много е малка но си е там. Фолиото го залепих на 4 февруари и до сега няма никакви признаци да се отляпя. Много добре застана втория комплект може и доста време да почака докато го поставя, но определено ще внимавам повече и ще го слагам през деня.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, балончетата изчезват. Днес сутринта ги няма. Фолиото е много приятно на допир.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Изчезват.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

(2023-03-10, 13:58:52)vovalinder написа:  Нямам наблюдение, за предишния модел бях поръчал този и ще търся нещо подобно.
https://dice.bg/en/tactical-magforce-ara...item55615/

Вече има за S23 Ultra. В Dice гледам, че има само една бройка в магазина им на Дондуков. В Azo.bg също го има наличен.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай

Някой ползва ли кевларения да каже мнение как е захвата хлъзга ли се?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай

Още не, ще го цапардосам ако някой не ме изпревари, но той е същия като за предишния модел и там нямах проблем.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2023-03-24, 14:01:28)mitko1907 написа:  Някой ползва ли кевларения да каже мнение как е захвата хлъзга ли се?

Не се хлъзга, аз имах на S22U, кевлара стои на пипане като софт пластмаса, иначе е много твърд де.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Аз пишман станах с поръчка от Емаг на тоя Spigen дето "felipe" му дойде за един уикенд, аз го чакам от 13ти та уж днеска щял да дойде, много разочарован обаждах се два пъти само си ме пре-предават, дебютна но и последна поръчка ще ми е това, сега ме е яд че го поръчах ако успея да взема кевлара ще ми стои за украса

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ееее кофти е така, кейсчето на spigen(air case) е много добро, но кевлара е много по добър. На кевлара не личат отпечатъците от ръцете, докато еър кейсчето на spigen е магнит за отпечатъци.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Току що дойде, доволен съм, не се наложи да махам протекторите на камерата, ще си го запазя

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Взех прозрачния Spigen Air, действително е много фин, предвидени са достатъчно големи отвори за камера сензорите, че да няма проблем с протектори на лещите. Сложих му и един пръстен за закрепване към магнитна стойка и магнитно зарядно и съм достатъчно доволен.
За момента оставам с него, въпреки, че изпокупих и други калъфи, като държах да са за магнитно прикрепване и зареждане.
Абстахирайте се от отражението в гърба на телефона, добре стои и почти не променя големината на телефона, което беше и идеята ми за тънък гръб.

П.п. Металния пръстен е залепен отвън на гръбчето, за да избегна евентуални щети по стъкления гръб на телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

А тоя пръстен от къде го взе?

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ще ви разочаровам, но от Алито за 1.5 долара са 3 броя, срещу тук за 15 лева 2 мисля бяха и съответно взех по-рентабилните от там за без пари.
Поръчах още, за да мога да лепна на всеки калъф, който няма пръстен, защото наистина ги използвам ежедневно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Каква роля играят?

Нямал съм до сега телефон с безжично, смятал съм го за излишно и се зачудих.. Нали е вградено в телефона под капака, тази лепенка за какво е?
Цитирай

@RoboCop това е за магнитна стойка, за автомобил или безжично зарядно с магнит, малко наподобява на ябълките магсейфа, но там пластината е вградена под капака. Попринцип няма връзка с безжичното зареждане.
[-] 3 потребители изказват благодарност на g1kata за това мнение:
  • Dowper, Monipeev, RoboCop
Цитирай

Това служи за магнитно закрепване към магнитна стойка в автомобил, също и за захващане на магнитно безжично зарядно/ външна батерия към металния пръстен, за да може да се ползва телефона докато се зарежда безжично например.

@g1kata не изпревари.
Безжичното зареждане си работи и без този пръстен, просто е удобство да има магнитното закрепване на гръбче или друг аксесоар, като иначе липсва такава възможност.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • RoboCop
Цитирай

А безжично зарядно с магсейф за S23U някой да е срещал?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Да, отново го поръчах от там, черно и бяло.
Не е конкретно за S23 Ultra, но върши това, за което е.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте. Търся зарядно за кола което да поддържа стандартите за s23 ultra за 45 вата зареждане. Имам 2 уж трябваше да работят, но само до 15 вата зареждат.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)