Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra
#26

(2023-02-08, 09:09:27)100 написа:  Не си се набутал, тези от али, който взех от 2 различни места не ставаха за абсолютно нищо за С22У, изхвърлих ги 1 мин след монтажа. Оригиналните са перфектното решение ако не се разлепваха за 1-2 месеца. Тази година чух споменха в едно от ревютата, че лепилото било доста здраво, вероятно са се светнали и са подобрили нещата.

Явно не е бил залепен както трябва или екрана преди това не е бил почистен добре. Моя Note 10+ е на 3 години и още съм с оригиналния протектор. Вярно вече е надран малко, но по краищата изобщо не се е отлепял.

Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia XZ
Samsung Galaxy Note 10+ 256gb 12ram
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb 12ram
Цитирай
Аксесоари
#27

Не може да сравняваш фабрично залепен със залепен след покупката. Иначе аз само от Али-то си поръчвам и калъфи и протектори, нищо му няма на качеството, скъпите в магазините са същите, но на премиум цена.
Цитирай
#28

Оригинално залепените протектори са многократно по-устойчиви. Тези от али-то съм пускал снимки във форума за каква трагедия става дума (не изключвам, че има и по-хубави, но от 2 места тотал щета при мен). С кейсовете супер успех обаче.

А оригиналното фолио с такова внимание съм го залепил, че просто и дума не може да става в монтажа да е проблема. 5 пъти чистя ъглите на екрана, държа го пристинат и т.н. нищо не помага реално, при първото стопляне в колата, а и преди това, и се почва. Много е остър ъгъла просто, трябва да с поне 1мм на страна по-широк протектора, че да има шанс да държи.

Вчера взех изрязан за 23ката, има опция според кейса да да се увеличи размера по ширина, както и обещават да няма проблеми. Между другото след 300лв за кейсове в момента ползвам татъв от 10лв закупен от megadevice и заедно с протектора взех пак от там и за S23U. По-късно може да постна снимки, но идеята е че кейсовете прилепват перфектно, телефона е максимално тънък и се усеща като такъв, огромна разлика със всеки друг протектор тип spigen, оригинални и т.н.

https://mega-device.com/products/%D1%81%...BD-8648622
Цитирай
#29

При самсунг заводското фолио е чук. 2 години s21 ultra-та изкара с него. Свалих го чак като го пратих за продажба. Сега взех оригинална слюда и оригинално кожено гръбче от самсунгстора. 120лв всичко. Залепи ми го човек който се занимава с това. Стана супер. Ще видим колко време ще изкара.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#30

Тая година не са особено смислени на визия, но можеш да потърсиш на Ringke. Аз ползвам техни от известно време - по-евтини са, много качествено направени и пазят.

Е тоя съм поръчал сега: https://s-mobile.bg/ringke-onyx-galaxy-s...22581.html
Цитирай
#31

Ringke са от Южна Корея. Някъде бях чел, че са доста качествени и много масови сред южнокорейците.
Цитирай
#32

Аз съм с Този, не оставя отпечатци отзад поне и добре стои и пасва

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#33

В емаг има доста на спиген качени и са между 35-50лева, което е добра цена според мен! Може да ги погледнете. Поръчах си liquid air кейса , черен , има и зелен Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#34

(2023-02-07, 13:16:46)st76hi написа:  Днес ми дойде оригиналния Smart View калъф. Усещането наистина е доста добре. Телефона се предпазва от всички страни. На допир също ми харесва. Избрах си го с цвета на телефона крем. Страничните бутони се натискат доста леко. Ще си взема и гръб, но чакам да видя какво мога да сложа на екрана.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Имам леко странен въпрос - никога не съм използвал калъф за телефон, а се замислям дали да не взема един за ултрата. Има ли някакво неудобство при държане/ползване, тъй като се сгъва назад и телефонът си е големичък?

В Технополих гледам, че Smart View вървят по 75 лв.
Цитирай
#35

Аз си взех smart view и материала от който е направен е много приятен на допир. Пасва идеално и ми харесва.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

(2023-02-08, 20:32:28)Greenish написа:  Имам леко странен въпрос - никога не съм използвал калъф за телефон, а се замислям дали да не взема един за ултрата. Има ли някакво неудобство при държане/ползване, тъй като се сгъва назад и телефонът си е големичък?

В Технополих гледам, че Smart View вървят по 75 лв.

Свикнеш ли веднъж, после няма връщане назад. Аз ползвам Smart View и ми е адски удобен, виждаш часа и приемаш обаждания от прозорчето, без да отваряш калъфа. А в същото време, телефонът е защитен отвсякъде. Това е задължителен аксесоар Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sky_Walker за това мнение:
  • Greenish
Цитирай
#37

Като защита калъфа няма равен, но на мен лично ми идва в повече като тегло и обем и затова съм само с гръбче и протектор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#38

Хора , от къде да си купя калъф за гърба удароустойчив на нормална цена , защото повечето са на цената на телефона....
Цитирай
#39

https://dice.bg/aksesoari-za-samsung-mob...f:-accf:0/
Ето от тук. Но имай предвид, че тепърва ще излизат всякакви кейсове, но като за първо време.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG, Sky_Walker
Цитирай
#40

Аз сложих черният кожен калъф на Самсунг, за мен е много удобен и тънък, принудих се да купя и един бургунди за 22У, че постоянно ги бъркам.
Цитирай
#41

(2023-02-09, 09:58:44)Ivan_Georgiev1 написа:  Хора , от къде да си купя калъф за гърба удароустойчив на нормална цена , защото повечето са на цената на телефона....

Виж и в този магазин: ТУК

Страшно коректни са, имат много добри цени и голямо разнообразие, включително оригинални аксесоари. Откакто ги открих, всичко за Сами пазарувам само от тях Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#42

(2023-02-09, 11:09:58)SpaceX написа:  Аз сложих черният кожен калъф на Самсунг, за мен е много удобен и тънък, принудих се да купя и един бургунди за 22У, че постоянно ги бъркам.

Еднакво дебел ли е тазгодишния кожен кейс спрямо този на С22У? Също пак е толкова зор свалянето?
Цитирай
#43

Абсолютно еднакъв е, но не бих казл, че е зор свалянето му Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpaceX за това мнение:
  • 100
Цитирай
#44

Калъфите , които харесвам започват от 100 до 150 лева. По-добре да го карам без калъф и да си поръчам калъф от алиекспрес . Някой да е поръчал читав от китайците ?
Цитирай
#45

(2023-02-09, 12:14:22)Ivan_Georgiev1 написа:  Калъфите , които харесвам започват от 100 до 150 лева. По-добре да го карам без калъф и да си поръчам калъф от алиекспрес . Някой да е поръчал читав от китайците ?
Аз за S22U, също в момента карам с такъв от 10лв закупен от megadevice, както и купих отново от тях новия вариант за S23U.
Преди това имам колекция от кейсове за около 300лв. От марковите единствено Spigen Liquid Air ми допадна.
Цитирай
#46

(2023-02-09, 12:22:27)100 написа:  Аз за S22U, също в момента карам с такъв от 10лв закупен от megadevice, както и купих отново от тях новия вариант за S23U.
Преди това имам колекция от кейсове за около 300лв. От марковите единствено Spigen Liquid Air ми допадна.

Какво качество е този калъф колега? Много ли е "лигав" материала, имам в предвид дали с времето се разширява и телефона "хлопа" вътре. На евтините кейсове поне при мен това е проблема и затова залагам последните години на Спиген само.
Цитирай
#47

(2023-02-09, 12:14:22)Ivan_Georgiev1 написа:  Калъфите , които харесвам започват от 100 до 150 лева. По-добре да го карам без калъф и да си поръчам калъф от алиекспрес . Някой да е поръчал читав от китайците ?

Благодарение на такъв китаец от Алиекспрес успях да изтърва предишния си телефон S7 Edge на тротоара и да му счупя стъклото отзад... Личният ми съвет е никога да не слагаш такива недоразумения на скъпо устройство. 

Хубавите, оригинални аксесоари, направени от качествени материали не са евтини и има защо да е така. Смешно е да си дал 2-3к за High-End телефон и да ти се свидят 100 лв. за калъф, основната задача на който е да предпазва устройството и с който най-вероятно ще продадеш телефона след 2-3 години. То е все едно да си купиш Майбах и да му сложиш гуми от Метро, че хубавите за него са скъпи...

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sky_Walker за това мнение:
  • Smaug
Цитирай
#48

(2023-02-09, 12:49:16)martoo написа:  Какво качество е този калъф колега? Много ли е "лигав" материала, имам в предвид дали с времето се разширява и телефона "хлопа" вътре. На евтините кейсове поне при мен това е проблема и затова залагам последните години на Спиген само.
Спиген са много добър баланс твърдост/качество/добавено тегло. Но прозрачните пожълтяват доста бързо точно както и китайските. А китайските не виждам абсолютно никаква разлика в качеството, миналата и по-миналата година пак така по 250-300лв за кейсове на С22у/С21у. Имам скорошни снимки на последния китаец в темата за аксесоари на С22У. Имам само един деформиран обикновен силиконов кейс и то защото купувайки по-тънки варианти риска просто е по-голям.
(2023-02-09, 13:18:20)Sky_Walker написа:  Благодарение на такъв китаец от Алиекспрес успях да изтърва предишния си телефон S7 Edge на тротоара и да му счупя стъклото отзад... Личният ми съвет е никога да не слагаш такива недоразумения на скъпо устройство. 

Хубавите, оригинални аксесоари, направени от качествени материали не са евтини и има защо да е така. Смешно е да си дал 2-3к за High-End телефон и да ти се свидят 100 лв. за калъф, основната задача на който е да предпазва устройството и с който най-вероятно ще продадеш телефона след 2-3 години. То е все едно да си купиш Майбах и да му сложиш гуми от Метро, че хубавите за него са скъпи...
На теория звучи баш така, обаче кажи ми как по-точно коравия оригинален прозрачен кейс ще ми спаси телефона при падане? Аз се моля при свалянр от телефона да няма поражения, а какво става при изпускане с тоя пластмасов кълъф. Китайците на допир честно не виждам никаква разлика, а кой дизайн предлаг аповече защите е много спорна и дълга тема. И не, аз не се опитвам да спестя пари, просто така се случва, че 3 години поред съм доста разочарован от "марковите" кейсове. С други думи имам повече успеваемост с китайски отколкото с маркови, което е смешно просто...

Само да отбележа, че купувам и коментирам за нормални НЕ дебели кейсове, такива с максимална дебелина като оригиналния кожен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • bobbymarinovv
Цитирай
#49

Китайските калъфи не са с по-ниско качество, е може би някой супер тънки и евтини да. Тези марковите и те са правени в китай все пак. Пробвайте, ще се убедите сами. Ако не ви харесат пък, ще сте изгубили само 10-20лв, а не стотици.
Цитирай
#50

https://www.aliexpress.com/item/10050050...1242610_25
Toя съм харесал . Някой поръчвал ли е такъв за друг телефон или този ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 14 гост(и)