Анкета: Бихте ли си купили Samsung Galaxy S23 Ultra? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, даже го поръчах на Pre-order 
22.83%
21
22.83%
Да, защото се предлага с чип на Snapdragon
6.52%
6
6.52%
Да, защото е време да си сменя телефона
2.17%
2
2.17%
Да, защото цялостно има доста подобрения
0%
0
0%
Да, но първо ще изчакам за реални впечатления 
5.43%
5
5.43%
Не, защото имам Samsung Galaxy S22 Ultra
13.04%
12
13.04%
Не, защото мисля да си купя Samsung Galaxy S23/S23+
3.26%
3
3.26%
Не, защото нямам нужда от нов телефон
10.87%
10
10.87%
Не, не бих си купил телефон на Samsung
10.87%
10
10.87%
Не, защото е много скъп
20.65%
19
20.65%
Друго
4.35%
4
4.35%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили Samsung Galaxy S23 Ultra?
#1

[Изображение: unnamed.png]

Бихте ли си купили Samsung Galaxy S23 Ultra?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Поръчах на преордър.
Цитирай
#3

3000лв за един телефон, по който ще ми звънят и ще чопля Интернет, не мисля, че е рентабилно.
Този, който има бизнес нужда и може да ползва пълния капацитет може и да има смисъл да ги дава, но за този, който ще го вземе само, за да има най-новото от дадена марка ми се струва странно.
Пък за камерата ще бъде ясно колко е уау след няколко месеца сигурно.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • DoryanY, etog, greenandroid
Цитирай
#4

Това, което спомена Mendeleev, както и големите размери на устройството. Би ми било интересно да го разгледам, но не се виждам като бъдещ собственик.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#5

За такива суми не бих закупил никакъв модел на никоя марка...
Просто това е спирала на безумието....
С тези темпове след 4-5 години парче стъкло и 120 грама електроника ще гонят 7-9 бинки...

Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladodimitrov69 за това мнение:
  • etog, greenandroid
Цитирай
#6

Гласувах с друго защото.
-Нямам нужда от нов телефон.
-Цената която съм готов да платя е над двойно повече.
-Прекалено голям размер,и не харесвам извивка на дисплея,пък и не е се лепи протектор лесно,и се отлепя също.
-Малкия S23 по-ми допада,ако купувах по-добре него,не ми трябва чак толкова добър телефон,като ултра.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#7

Бих си взел S23 Ultra, но при условие, че съм с S22 Ultra не виждам смисъл.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • BeyondHorizont, Nikito82
Цитирай
#8

И аз бих я взел, ако не бях си взел S22 Ultra.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • milss
Цитирай
#9

Гласувах понеже ми е време да сменям телефона,но съм изправен пред дилемата S23+ или ultra.Сегашния ми Mi9 е като размер на S23+ и ми е перфектен като размер и не знам дали ще мога да свикна с размера на ултрата.
Цитирай
#10

Ще свикнеш

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#11

(2023-02-02, 17:56:20)Nikito82 написа:  Ще свикнеш
А може докато свикне да полети един-два пъти към земята, че си е тухла...
Цитирай
#12

(2023-02-02, 18:06:22)Mendeleev написа:  А може докато свикне да полети един-два пъти към земята, че си е тухла...

Ами като е тухла един Iphone 12 Se с дисплей 5", габарити равняващи се на 6,2" Самсунг...

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#13

Не, няма смисъл. Вече имам S22 Ultra 512GB...
Цитирай
#14

Не, не виждам нищо ново в този модел.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#15

Не бих си купил телефон на самсунг, но купих на жена ми FE, защото е свикнала с марката!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#16

Бих си го взел защото съм със Note 10 lite ,ама дисктриминацията е голямо нещо тука.
Преподпиах октомври месец и сега вече ако го взема е на друга цена. Няма общо със пре ордъра.
Ако някой преподписва сега и не му е нужен може да направим нещо заедно.
Ако някой се интересува може да ми пише.
Живея в София.

Nokia n95 ---Galaxy S2 --- Galaxy s3 ---- Note 4 --- Huawei P9 Titanium Grey----Galaxy note 10 Lite Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#17

Аз пробвах 22 Ultra и не само размера, но и тези остри ъгли, ръбове, крайща...абе не става за носене в джоб на панталон, дънки. А аз мразя да се препасвам с чантичка. Ползвам Fold4 , който е доста по компактен, но пък тежък. Затова и поръчах и s23 малкия, щото понякога ми се приисква да ползвам нещо минималистично - леко и лесно. Имах s22 и направих грешка че го продадох.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Mendeleev, Victormihov
Цитирай
#18

Аз вече съм с S23 256 gb. и за два дни ръчкане, мога да кажа, че съм много доволен. Батерията държи доста прилично, не прегрява, звука му е супер добър, но не трябва да се усилва докрай. Може би на 80% е ок и силно и чисто. Като провеждам разговори, много качествено чувам гласа на човека, с когото разговарям. Камерата е страхотна.
Цитирай
#19

Не, и не само от серия 23, а изобщо.
Цитирай
#20

(2023-02-08, 10:55:22)Reckless написа:  Аз вече съм с S23 256 gb. и за два дни ръчкане, мога да кажа, че съм много доволен. Батерията държи доста прилично, не прегрява, звука му е супер добър, но не трябва да се усилва докрай. Може би на 80% е ок и силно и чисто. Като провеждам разговори, много качествено чувам гласа на човека, с когото разговарям. Камерата е страхотна.

Тоест нищо повече от ес22

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#21

Сърбят ме ръцете за 2549 лв 12 /512 ,но ще трябва да продам на безценица С22Ултра 12/256.В най-добрия случай 1000 добавка,което не е оправдано.А и има онзи проблем с първите бройки,когато има и доста дефектни.
Цитирай
#22

Със сигурност НЕ. Чакам да видя какво ще представлява Fold 5. За малко да взема 4, но купих на жената Flip 4, който е супер, но тая бразда и сгъващия механизъм... Иначе е мн. добра новина, че батерията вече я оптимизират добре. Софтуерът е ОК на Flip 4 и е отличен на Tab S7 Plus, който много ползвам. Това е и причината да се замисля за Fold.

В миналото съм купувал на жена ми 2 Note-а. Мисля че тази серия постепенно отива в миналото. Още 2-3 поколения и сгъваемите ще го докарат на камера, батерия и тегло. Fold 5 има индикации да е началото на тоя процес, стига добрите стари корейски ябълки да не отложат, поради липса на конкуренция.

Идеалната комбинация за мен би била Flip+Fold, като малкия е за случаите, в които не ми се мъкне големия.

Цените летят в облаците, а аз някак не обичам прекалено да спонсорирам новата яхта на някой меринджей. Та се надявам да се появи конкуренция.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#23

(2023-02-09, 14:01:27)kayovas написа:  Със сигурност НЕ. Чакам да видя какво ще представлява Fold 5. За малко да взема 4, но купих на жената Flip 4, който е супер, но тая бразда и сгъващия механизъм... Иначе е мн. добра новина, че батерията вече я оптимизират добре. Софтуерът е ОК на Flip 4 и е отличен на Tab S7 Plus, който много ползвам. Това е и причината да се замисля за Fold.

В миналото съм купувал на жена ми 2 Note-а. Мисля че тази серия постепенно отива в миналото. Още 2-3 поколения и сгъваемите ще го докарат на камера, батерия и тегло. Fold 5 има индикации да е началото на тоя процес, стига добрите стари корейски ябълки да не отложат, поради липса на конкуренция.

Идеалната комбинация за мен би била Flip+Fold, като малкия е за случаите, в които не ми се мъкне големия.

Цените летят в облаците, а аз някак не обичам прекалено да спонсорирам новата яхта на някой меринджей. Та се надявам да се появи конкуренция.

Изпратено от мобилния в движение
Vivo x fold 2 е това за което говориш. Уникална камера,хардуер и софтуер. Самсунг фолд 4 е недоносче пред този.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#24

(2023-02-11, 23:39:00)sunmaster написа:  Vivo x fold 2 е това за което говориш. Уникална камера,хардуер и софтуер. Самсунг фолд 4 е недоносче пред този.

Ти след колко време ползване на двата го установи това и то така категорично, да не кажа експертно?
Не ми отговаряй че да не оспамваме темата, то няма и кво смислено да ми отговориш, де - то е ясно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#25

Аз сега като цъкнах темата и след една минута си го поръчах, без да съм и помислял за това преди. Реших го спонтанно, след като видях добрата оферта в Техномаркет, а именно 512GB ROM/12GB RAM за 2549лв с 0% за 36 месеца..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)