Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S23/S23+
#1

Коментари за батерията при S23/S23+

На всички е известно каква е батерията на S22 и на мен лично ми е интересно дали при S23 нещата са същите или има някакво развитие. Всеки коментар би насочил много купувачи на чистия 23, който се двуоми, заради батерията.
Същото важи и за S23+.
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой знае ли, кога ще им падне ембаргото и ще има ревюта? Искам чистия S23, но ме спира само това, че не знам как е батерията. На S22 беше ужасна и това ме отказа, много ми се иска на този, да изкарва поне работния ден...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#3

В това кратко видео се споменава че приви около 5ч.екран-с 1 час повече от S22.Но след седмица ползване ще се подобри.

https://www.youtube.com/watch?v=XRyy7BU4bTE

П.с.Тест на батерията на S23 показва че издържа повече от S22U

S23 Ultra-20.7ч.
iPhone 13 Pro Max-20.5ч.
Galaxy S23-17.29ч.
S22 Ultra с 12.3ч.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • disrespectful, Mendeleev
Цитирай
#4

От 3 дена от както взех плюс-а засега от батерията съм много доволен сравнение с s20+
[-] 1 потребител изказва благодарност на Producenta за това мнение:
  • cecity
Цитирай
#5

S23/+ би трябвало да е доста по-добре батерията от 22, малко по-големи са им батериите и са с чипове Qualcomm

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#6

S22 има по добро поведение на батерията от s21. S23 заради Снапа ще е със сигурност по добър от S22. То ест най накрая ще имаме един компактен телефон, на който можем да се доверим дори в натоварен ден. Сигурен съм.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • OliQueenBG, tod2002
Цитирай
#7

Батерията се представя доста добре, заредих телефона до 85% и направи почти 5ч. часа екран. До сега не съм имал толкова добър резултат като се има пред вид че ползвам samsung от galaxy s3 до galaxy s23.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 3 потребители изказват благодарност на kali_74 за това мнение:
  • sapiora, tod2002, tsvetan24
Цитирай
#8

Батерията на пръв поглед се държи доста добре впредвид големината на телефона.
Ако е вярно, че се оптимизира с времето, ще е супер. Единственлто което ми липсва е наистина бързо зареждане. (Предните ми два телефона бяха с пълни за около и под 30 минути.)[Изображение: 94f59ba70e1f97244869d43091fe4687.jpg]

Изпратено от моят SM-S911B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dary96 за това мнение:
  • tod2002
Цитирай
#9

Честно казано ме е страх да си  купя S23+ заради лошата батерия на предходния S22. Да дам толкова пари и да ми издържи до 18ч...не ме кефи. Но като чета коментарите на вече ползватели на новия S23+, които споделят, че батерията се държи добре..започвам да се замислям,че може би всичко е наред. 
Ще се радвам още някой горд собственик да сподели мнение за издръжливостта на батерията на S23+, че имам още 6 дни за мислене, после вдигат цената    Bu
Цитирай
#10

(2023-02-10, 16:34:57)cecity написа:  Честно казано ме е страх да си  купя S23+ заради лошата батерия на предходния S22. Да дам толкова пари и да ми издържи до 18ч...не ме кефи. Но като чета коментарите на вече ползватели на новия S23+, които споделят, че батерията се държи добре..започвам да се замислям,че може би всичко е наред. 
Ще се радвам още някой горд собственик да сподели мнение за издръжливостта на батерията на S23+, че имам още 6 дни за мислене, после вдигат цената    Bu

Сам си направи изводите, 14 часа повече от С22+
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...2527p3.php

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#11

(2023-02-10, 16:34:57)cecity написа:  Да дам толкова пари и да ми издържи до 18ч...не ме кефи.

Колко очакваш да издържа батерията? Най-дълго издържа iPhone 14 Pro Max - малко над 19 часа.
Цитирай
#12

(2023-02-11, 13:53:58)sapiora написа:  Колко очакваш да издържа батерията? Най-дълго издържа iPhone 14 Pro Max - малко над 19 часа.

Ами поне 12, 13 часа ми се иска
Цитирай
#13

Ще издържа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • cecity
Цитирай
#14

Това 19ч какво е? 19ч на ден или?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#15

Тук е отговора:
https://www.youtube.com/watch?v=mOu05bB4eSw&t=398s
Цитирай
#16

Още мнения за батерията на плюса?Пуснах поръчка за ултра сравнително късно и ако не ме огрее ще вземам S23+, ще се радвам да разбера как е батерията.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#17

(2023-02-17, 08:36:32)felipe написа:  Още мнения за батерията на плюса?Пуснах поръчка за ултра сравнително късно и ако не ме огрее ще вземам S23+, ще се радвам да разбера как е батерията.

Е ти пък си готов да скочиш "кон на магаре". Чакай си Ultra-та, има достатъчно позитивни мнения за батерията. Аз след S22U няма начин да мина вече на обикновен телефон Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sky_Walker за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай
#18

Здравейте, днес си взех плюса, 
Какъв адаптер, колко вата да си взема, 
Как да направя първите зареждания 12-24часа да седи на зарядно
Цитирай
#19

За бързо зареждане: Samsung - EP-T6530 65W или UGREEN 65W. За по-дълъг живот на батерията: Зарядно до 10 W. Няма необходимост при първо зареждане батерията да се зарежда 12 ч. Като покаже пълен заряд, е достатъчно.

 
Цитирай
#20

(2023-02-18, 22:00:57)djorov80 написа:  Здравейте, днес си взех плюса, 
Какъв адаптер, колко вата да си взема, 
Как да направя първите зареждания 12-24часа да седи на зарядно

Оригинален 25 вата Самсунг адаптер си вземи, по 30-тина лева са. Зареждането до 85 или 100% , имаш Protect battery опция, която в дълготраен период запазва батерията като живот, но ако не си човек който седи с един модел по 5 години не е нужно да я ползваш. Препоръчително е да не я оставяш да се разрежда под 20% капацитет. И не е нужно да я чакаш по часове за първо зареждане, отдавна е отживелица този метод.

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
Цитирай
#21

(2023-02-18, 22:14:29)panew написа:  Оригинален 25 вата Самсунг адаптер си вземи, по 30-тина лева са. Зареждането до 85 или 100% , имаш Protect battery опция, която в дълготраен период запазва батерията като живот, но ако не си човек който седи с един модел по 5 години не е нужно да я ползваш. Препоръчително е да не я оставяш да се разрежда под 20% капацитет. И не е нужно да я чакаш по часове за първо зареждане, отдавна е отживелица този метод.

Значи 20% и включвам, стига 100% изключвам,
На бързо или бавно зареждане, 
Мислех си и за безжично зарядно
Ако може и мякви съвети за настройките нещо
И какъв е начина за прехвърляне на снимки и контакти от p40 PRO към s23 plus
Цитирай
#22

(2023-02-18, 22:11:19)NoMaD написа:  За бързо зареждане: Samsung - EP-T6530 65W или UGREEN 65W. За по-дълъг живот на батерията: Зарядно до 10 W. Няма необходимост при първо зареждане батерията да се зарежда 12 ч. Като покаже пълен заряд, е достатъчно.

Мнение за това зарядно https://www.ultra.bg/ugreen-fast-wall-ch...c-4-0-bjal ?

Аз съм с обикновена S23-ка и сякаш нямам нужда от прекалено мощно зарядно с мощност от 65w.
Цитирай
#23

(2023-02-19, 10:25:27)mkoev написа:  Мнение за това зарядно https://www.ultra.bg/ugreen-fast-wall-ch...c-4-0-bjal ?

Аз съм с обикновена S23-ка и сякаш нямам нужда от прекалено мощно зарядно с мощност от 65w.
Да, чистата не поддържа 45W

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#24

От днес ми дава възможност да гледам графиката ( след 7 дневнато изучаване ).
Сутринта е изключен от зарядното в 5,30ч.
По тази графика следва, че би трябвало да прави 6ч СОТ при нормално ползване.
В момента съм на 100% Wi-Fi.
Ще го наблюдавам и при 100% данни.
За 3900 батерия съм предоволен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • valkov2
Цитирай
#25

Както бях решил - днес изключен от зарядното в 5,30ч, 100% на данни ( 4G ) и обещаващо поведение.
По сметки СОТ-а трябва да е 5ч.

Информацията е за хората, които се чудят и искат да получат някаква насока за реален живот на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • OGIER, valkov2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)