Анкета: Колко време може да издържите без смартфона си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Не е в ръцете ми само по време на сън или когато съм зает с други важни неща
9.09%
4
9.09%
Не повече от 10-15 минути
2.27%
1
2.27%
Мога да издържа без него около 1 час
6.82%
3
6.82%
Мога да не ползвам устройството си няколко часа
27.27%
12
27.27%
Мога да мина без него и цял ден
45.45%
20
45.45%
Не ползвам смартфон
2.27%
1
2.27%
Друго
6.82%
3
6.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко време може да издържите без смартфона си?
#1

[Изображение: R.jpg]
Колко време може да издържите без смартфона си?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато съм на компа или когато спя - мога  и без телефон.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#3

Мога и ден, мога и повече. Щом разни инфлуенсъри/ки участват в риалита и могат без него, ние защо да не можем?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Ако зависеше от мен, бих го захвърлил в първото кошче за отпадъци, но картинката не е такава. По-скоро аз мога без него, но той не може без мен.
Цитирай
#5

Телефона го ползвам доста малко,под 1ч.макс,за 24ч.но е винаги с мен,или до мен.Иначе мога по цял ден да не го ползвам,основно е лаптопа.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • L1892, SE Neo V
Цитирай
#6

Мога да мина без него и цял ден, стига да съм заета с други неща.
Цитирай
#7

Всеки ден го ползвам доста активно, признавам си че май не е много добре, хубавото е че в момента в който съм лятна отпуска, поглеждам го чак само преди лягане дали ме е търсил някой.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#8

Ако съм на компютъра и няма някой месинджър да дрънка или да ми се обади някой мога абсолютно без смартфон много време. Проблема е че всички вече ползват такива неща и постоянно се сеща някой да пише. Не съм фен на чат клиентите за Windows.
Цитирай
#9

Над 1 месец и половина бях с една Lumia 630, на която нямаше нито едно работещо приложение (освен браузър, който отваряше много леки странички с 300 зора) - така, че може да се каже съм бил без смартфон от началото на декември до средата на януари - докато имаше наличност на ябълката, която исках.
На лаптопа си ползвах messenger (online версията, а не приложението за Windows), другите като Whatsapp/Viber искаха да имам активно приложение на смартфон, за да сканирам QR кода и така изкарах без тях (толкова ги и ползвам, ама все за нещо вършат работа понякога).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

Ако под ръка имам PC или лаптоп, може да не ми потрябва мобилно устройство и цял ден.

 
Цитирай
#11

Отговорих с "Друго", защото не видях избор "През цялото време", мога да издържа и без него цял живот, ако трябва. Както съм издържал първите няколко години преди да го хвана в ръцете си за първи път, така ще мога и сега. Но за жалост, заради работата, връзката, която поддържам с приятели и роднини се налага да го използвам. Angry

[Изображение: 1x1.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)