Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 1000 лв.
#1

Здравейте!
В момента притежавам Poco X3, като вече ми се иска да го сменя. Искам телефон до 1000 лв, като важно изискване е да има слот за карта с памет и добра камера. Телефонът няма да се използва за гейминг, а за ежедневни задачи като социални мрежи основно, като за момента съм хвърлил око на Samsung Galaxy A73.

Благодаря Ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Много добри впечатлениа имам от Motorola G82 на дъщеря ми. Отлична батерия (за 8 часа през нощта телефона не губи процент!), Amoled екран, слот за карта памет. В емаг го намалиха скоро под 500лв е

Sent from my motorola edge 30 ultra using Tapatalk
Цитирай
#3

То до тези пари има всякакви модели на Realme, Vivo, Motorola, Poco, Xiaomi и други, филтрирай ги например в една Техно верига и дай няколко тук, на които си се спрял, например. 
Samsung Galaxy A73 не се предлага официално тук, въпреки че може да го намериш, но все пак.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Самсунг s21 fe е много добър избор за тия пари

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#5

Потвърждавам, взех на жената такъв!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Още един глас за Galaxy S21 FE.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

Земи си един Galaxy S21FE, няма да сбъркаш..

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)